Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Creality Ender-3 V2 – jedna z najobľúbenejších domácich 3D tlačiarní aktuálne kúpiš za historicky najlepšiu cenu

Vylepšená verzia jednej z najpopulárnejších cenovo dostupných 3D tlačiarní je momentálne dostupná v európskom sklade so zľavovým kupónom.

Pokukávaš po ideálnej začiatočníckej 3D tlačiarni, ktorej ovládane bezproblémovo zvládneš aj keď zatiaľ s 3D tlačou nemáš žiadnu skúsenosť? 3D tlačiareň Creality Ender-3 V2 je v tom prípade skutočne ideálnou voľbou. Ide o nástupcu jednej z najpopulárnejších 3D tlačiarní od výrobcu Creality, ktorý prináša zásadné vylepšenia. Prichádza s viacerými technickými vylepšeniami, jej používanie je ešte jednoduchšie a v neposlednom rade, jej cena po dlhých mesiacoch od uvedenia na trh konečne atakuje cenovku staršieho modelu. Model Creality Ender-3 V2 totižto na e-shope Tomtop.com kúpiš už za skvelých 159,99 eur z nemeckého skladu. Jej cenovka však ešte pred niekoľkými mesiacmi bola výrazne nad hranicou 200 eur. 

Creality Ender-3 V2 s kupónom „1111ENDER3V2“ za 159,99 eur nájdeš TU

Cena vylepšeného modelu Ender-3 V2 padá na minimum

creality ender 3 v2 2
Zdroj: Creality

Creality Ender-3 V2 si od svojho predchodcu vypožičala viacero overených technológií, ktoré však určite stoja za zmienku. Ide napríklad o ľahkú konštrukciu a modulárny dizajn, ale aj integrované káblovanie. Tlačiareň tak vizuálne pôsobí mimoriadne čisto a jej zloženie ti zaberie maximálne pár desiatok minút. 

creality ender 3 v2
Zdroj: Creality

Veľkým pokrokom vpred oproti predošlému modelu je však doska z karborundového skla. Tá zabezpečuje lepšiu priľnavosť materiálu, zatiaľ čo umožňuje rýchlejšie nahriatie podstavy. Spustenie 3D tlače je vďaka nej možné už po krátkom nahriatí, pričom odoberanie z tlačovej podstavy bude ešte jednoduchšie. 

Ďalšou, na prvý pohľad neviditeľnou novinkou, je značné zníženie hluku pri tlači. Hluk v prípade tohto modelu poklesol pod 50 dB, čo je naozaj skvelá hodnota, ktorá zaručuje, že vás tlačiareň nebude vyrušovať. Nechýbajú ani inteligentné bezpečnostné funkcie či vylepšené používateľské rozhranie. Na záver by sme nemali zabudnúť ani na nový dotykový ovládací panel, kvalitné napájanie Meanwell alebo malý šuplík na odkladanie potrebných nástrojov. 

Creality Ender-3 V2 s kupónom „1111ENDER3V2“ za 159,99 eur nájdeš TU

3D tlačiareň Creality Ender-3 V2 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Tomtop.com. So zľavovým kupónom „1111ENDER3V2“ zrazíš jej cenu na skvelých 159,99 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Zaručené je tak expresne rýchle dodanie do 5 pracovných dní od odoslania a to bez akýchkoľvek poplatkov ako clo alebo DPH

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close