Bol ohlásený termín konferencie Google I/O 2021. Očakávame, že spoločnosť prezradí podrobnosti o Androide 12!

Okrem Androidu 12 sa bude hovoriť aj o ďalších produktoch spoločnosti.

Android 12
Zdroj: Google

Minuloročná udalosť Google I/O bola zrušenou a prenesenou následne do online priestoru. Dôvodom bola pandémia COVID-19, ktorá pretrváva do dnešných dní. To je aj jeden z dôvodov, prečo sa Google rozhodol v tomto roku, že udalosť sa opäť odohrá prostredníctvom online konferencie. Stane sa tak v priebehu nasledujúceho mesiaca.

Google I/O 2021 sa odohrá koncom mája

Udalosť Google I/O 2021 sa odohrá  v máji tohto roka. Konkrétne sa tak stane počas 18. až 20. mája. Spoločnosť v súvislosti s touto udalosťou zároveň spustila registráciu, ktorá je dostupnou zadarmo a pre všetkých. V prípade, ak by ste sa chceli zúčastniť tejto konferencie, tak sa môžete registrovať prostredníctvom tohto formulára.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Google I_O 2021
Zdroj: Google

Google v súvislosti s registráciou na túto udalosť píše:

„Keď sa zaregistrujete, budete si môcť rezervovať workshopy a relácie Ask Me Any Sessions (AMA), ktoré sú vysielané naživo a dostupné vo viacerých časových pásmach. Získate tiež prispôsobené návrhy udalostí a odznaky, prístup k živým otázkam a odpovediam počas relácií a možnosť chatovať v rámci I / O Adventure.“

Rovnako, ako v priebehu minulého roka, tak aj v tomto sa očakáva, že sa na pódiu vystriedajú viacerí poprední predstavitelia spoločnosti na čele so Sundar Pichai. Ďalej sa očakáva, že Google prezradí gro nových informácií o pripravovanom Android 12, ktorý bezpochyby bude zaujímať väčšinu z nás. Podľa aktuálne dostupných informácií, nová verzia OS by mohla priniesť viacero vylepšení. Od natívnej podpory VPN, funkcie hibernácie aplikácií, cez vylepšenú ochranu osobných údajov, až po nove konverzačné widgety. Zároveň je vysoko pravdepodobné, že spoločnosť sa podelí aj o ďalšie  podrobnosti okolo pripravovaných nových smartfónoch Pixel, či ďalšom hardwary, ktorý aktívne vyvíja. Samozrejme, tá ponuka informácií, ktorú spoločnosť počas Google I/O ponúkne, bude omnoho širšou.

V každom prípade, pôjde o jednu z najväčších udalostí svojho druhu v tomto roku. Určite ju preto neprehliadnite.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre