Bezrámčekový smartfón Vernee Mix 2 kúpiš vďaka exkluzívnemu kupónu s najnižšou cenou na slovenskom ako aj českom trhu z oficiálnej distribúcie

vernee mix 2 recenzia
Zdroj: Youtube (Geek Antenado)

V spolupráci s oficiálnym distribútorom smartfónov Vernee na Slovensku a v Česku sme si pre vás prichystali akciu, ktorá poteší nejedného nadšenca smartfónov. Tentokrát prišiel rad na smartfón Vernee Mix 2 s bezrámikovým displejom. Dostupný je momentálne za bezkonkurenčnú cenu, ktorá je aktuálne najnižšia na slovenskom ako aj českom trhu (k 3.5.2018) a to o rovných 10€.

vernee mix 2 porovnanie cien
Zdroj: vlastný (porovnané k 4.5.2018)

Aktuálne Vernee Mix 2 vďaka kupónu „WCMIX2_4GB“ kúpiš najlacnejšie na slovenskom ako aj českom trhu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

6″ FULLD HD+ displej, 4GB RAM, technológia PUMP EXPRESS+

Najväčšou prednosťou smartfónu Vernee Mix 2 je obrovský bezrámikový displej. 6-palcový displej s pomerom strán 18:9 a rozlíšením 2160 x 1080 pixelov ponúka neprekonateľný zážitok pri pozeraní filmov a videí a radí sa medzi tie najlepšie na trhu. Každý si zrejme teraz pomyslí, že je 6 palcov priveľa a taký smartfón ani neudrží v ruke. V tom je ale ukryté čaro bezrámikového displeja a ten je osadený v kompaktnom tele, ktoré je dokonca menšie od klasických 5.5 palcových smartfónov.

vernee mix 2 recenzia displej
Zdroj: Youtube (Geek Antenado)

Ďalšou prednosťou tohto smartfónu je aj kapacita batéria. 4200mAh batéria postačí zrejme aj tým najnáročnejším. Napriek veľkej kapacite batérie, nestrávite pri jej nabíjaní celé hodiny. Batéria je totižto vybavená technológiou PUMP EXPRESS+ vďaka ktorej dokážete smartfón nabiť za pár desiatok minút.  V útrobách smartfónu nájdeme aj celkom slušnú výbavu. Pod slušnou výbavou máme na mysli 8-jadrový procesor Helio P25, ktorý beží na frekvencií 2.5GHz, 4GB pamäte RAM a 64GB úložný priestor. Samozrejmosťou sú aj kvalitné fotoaparáty, či už na selfíčka alebo krásne panoramatické fotografie. Selfíčka zabezpečí predná 8.0MP kamera a na zadnej strane smartfónu nájdeme duálny 13.0MP + 5.0MP fotoaparát

vernee mix 2 recenzia
Zdroj: Youtube (Geek Antenado)

Smartfón Vernee Mix 2 je dostupný v čiernom elegantnom prevedení s veľmi lákavou cenovkou 175€ za podmienky využitia kupónu „WCMIX2_4GB“, ktorý aktivuješ v košíku. Pokiaľ máte o tento smartfón záujem a plánujete si ho objednať, tak určite Vám odporúčame využiť túto zľavu, ktorá je limitovaná len pre prvých 5 zákazníkov. PS: k smartfónu predajca sľubuje ochrannú fóliu a silikónový kryt a to zadarmo.

vernee mix 2 zlava slovenska distribucia
Zdroj: vlastný

 

Aktuálne Vernee Mix 2 vďaka kupónu „WCMIX2_4GB“ kúpiš najlacnejšie na slovenskom ako aj českom trhu

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube (Geek Antenado)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre