Aplikácia WhatsApp Desktop je konečne dostupná priamo z obchodu Microsoft Store

Zdroj: Microsoft Store

Aplikácia WhatsApp Desktop bola na trh uvedená už pred niekoľkými mesiacmi. Doteraz sa ale jednalo iba o beta verziu tejto aplikácie a po dobu 3 mesiacov bola aktívne testovaná menším okruhom používateľov, ktorí sa do testovania zapojili. Hneď po predstavení sme Vám poskytli informácie o tom, že aplikácia bude testovaná až niekoľko mesiacov, keďže chce spoločnosť Facebook vychytať všetky chybičky a aplikáciu chcú doviesť do dokonalosti. To, či sa im to naozaj podarilo, môžme zistiť už dnes. Oficiálna aplikácia WhatsApp Desktop je už teraz dostupná na stiahnutie priamo z obchodu Microsoft Store pre bežných používateľov.

Nečakajte od nej zázraky

Zrejme väčšina z Vás používa chatovaciu aplikáciu WhatsApp vo Vašom smartfóne. Aplikácia ponúka široké možnosti, či už chatovanie v skupinách, klasické hovory alebo videohovory. Hlavne preto sa už pred pár rokmi stala jednou z najpopulárnejších chatovacích aplikácií na celom svete. To však o „novej“ desktopovej appke určite povedať nemôžme. Nejedná sa o žiadny prevrat a ide o obyčajnú chatovaciu aplikáciu, ktorá je zosynchronizovaná s Vašim smartfónom a ako bonus, neponúka tie najlepšie vecičky, ktorými sa WhatsApp pýši. Tým najväčším nedostatkom je zrejme chýbajúca možnosť videohovoru, ktorú si množstvo používateľov obľúbilo a využívajú ju na dennom poriadku. Samozrejme, nie je to jediná chýbajúca funkcia, v komentároch pod popisom aplikácie nájdete množstvo nedostatkov, ktoré aplikácia obsahuje. Spoločnosť Facebook sa ani neunúvala s vytvorením kvalitného popisu tejto aplikácie. V obchode Microsoft Store nájdete len toto: „S aplikáciou WhatsApp pre desktop, môžete bez problémov synchronizovať všetky svoje rozhovory s Vašim smartfónom. Vďaka tejto aplikácii môžete chatovať na ľubovoľnom zariadení, ktoré Vám najviac vyhovuje.“

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Keďže Facebook spustil dlhé 3 mesačné beta testovanie, zrejme sme neboli jediní, ktorí si mysleli, že aplikácia príde v o čosi prepracovanejšej forme a neskončí to takýmto fiaskom. Používate WhatsApp na Vašom smartfóne? Siahnete aj po desktopovej aplikácií? Aplikáciu WhatsApp Desktop si môžete stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

WhatsApp
WhatsApp
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Zdroj: onmsft.com, úvodný obrázok (Microsoft Store)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre