APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows 10 Mobile

Aplikácia Instagram na Windows 10 Mobile zvyšuje technické požiadavky, zariadenia s menej ako 2GB RAM majú smolu | APLIKÁCIE

Zdá sa Vám, že pri používanií aplikácie Instagram Vám občasne mrzne smartfón alebo je samotná aplikácie hrozne spomalená? Pokiaľ nevlastníte high-end Windows 10 Mobile smartfón máte zrejme smolu. Spolu s aktualizáciou aplikácie Instagram, ktorá prišla minulý týždeň, spoločnosť zverejnila nové minimálne technické požiadavky zariadení. Po novom aplikácia požaduje minimálne 2 GB pamäte RAM.

Facebook prednedávnom zdvihol hranicu minimálnych požiadaviek aj pre samotnú Facebook aplikáciu a takisto aj Messenger, ktoré sú dostupné priamo v obchode Windows Store. Hranica bola taktiež zvýšená až na 2 GB. Hovoríte si prečo? Všetky aplikácie sú stavané na OSMeta technológii. Vďaka tejto technológii sú aplikácie z iOS prenesené na Windows platformu, no technológia OSMeta má za následok zvýšenie technických požiadaviek. Pokiaľ by šlo o natívne Windows aplikácie, nemali by s nimi problémy aj tie najlacnejšie Windows 10 zariadenia. Pre porovnanie, aplikácie od Facebooku nemajú na iOS zariadeniach s 1 GB RAM žiadne problémy (najlepším príkladom je už starší iPhone 6). Microsoft by si mal z tohto zobrať naozaj veľké poučenie a mal by oveľa viacej podporovať vývoj natívnych UWP aplikácií pre Windows 10 zariadenia.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aplikáciu Instagram pre Windows 10 desktopy, laptopy, tablety či smartfóny, si môžeš stiahnuť pomocou tlačidla nižšie.

Instagram
Instagram
Developer: Instagram
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close