SpravodajstvoXiaomi

Amazfit X: Futuristické hodinky, za ktorými stojí spolupráca spoločností Xiaomi a Huami, idú do výroby

Spoločnosť Huami, ktorá patrí pod krídla Xiaomi, oznámila, že začiatkom budúceho roka začína s masovou výrobou futuristických Amazfit X.

August a september boli pre fanúšikov spoločnosti Xiaomi mesiacmi, plnými emócií. Spoločnosť predstavila viacero nových produktov, vrátane nadstavby MIUI 11. Okrem toho, boli predstavené aj futuristické hodinky Amazfit X, za ktorými stojí spoločnosť Huami, ktorá patrí pod krídla Xiaomi. Hodinky na prvý pohľad sú inými, ako konkurenčné výrobky.

Xiaomi Amazfit X_hodinky od Huami_1
Zdroj: Huami

Hodinky Huami sa však nedostali do predaja, dôvodom malo byť, že sa jednalo len o prototyp. Spoločnosť zároveň povedala, že v predaji budú pravdepodobne v priebehu roku 2020.  Najnovšie správy naznačujú, že sa tak aj skutočne stane. Na oficiálnom Weibo účte spoločnosti Huami sa objavili informácie, ktoré hovoria o tom, že začiatkom roka hodinky Amazfit X smerujú do masovej výroby.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Huami Amazfit X Status
Zdroj: Weibo (Huami)

Okrem toho, spoločnosť v  statuse informovala, že počas CES 2020 (8.1.2020 – 12.1.2020) uvidíme novú verziu hodiniek GTS v titánovom prevedení či limitovanú edíciu hodiniek Sports Watch 3 Star Wars. Status spoločnosť ukončila ešte dôvetkom, že nás čakajú ďalšie prekvapenia.

Huami Amazfit X 2020
Zdroj: Weibo (Huami)

Amazfit X – futuristické hodinky so zahnutým displejom

Amazfit X sú hodinky, ktoré bezpochyby zaujmú unikátnym dizajnom v podobe zakriveného displeja. Jedná sa o AMOLED panel s veľkosťou 2,07“, ktorý bol vyrobený špeciálnym procesom: 6-násobným 3D ohýbaním za tepla pri 700° Celzia stupňoch, vďaka ktorému sa podarilo displej hodiniek zakriviť v 92°. Huami hovorí, že vďaka tomuto zakriveniu sa podarilo dosiahnuť nárast displeja o 244%, oproti hodinkám s rovnakou veľkosťou. Čo sa týka ďalších materiálov, tak hodinky sú vyrobené kompletne z kovu. Poháňané sú akumulátorom s kapacitou 220mAh, ktorý sľubuje výdrž na jedno nabitie približne 7 dní.

Amazfit X Vydrz baterie_1
Zdroj: Weibo (Huami)
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close