Spravodajstvo

AKTUÁLNE: 4ka ponúka novým zákazníkom, ktorí si prenesú číslo od konkurencie, trvalú zľavu. Toľkoto môžete ušetriť!

4ka chce pretiahnuť zákazníkov od konkurencie ku sebe. Ponúka im trvalú akciu na paušál.

Z každej strany môžeme počuť o zdražovaní služieb, no 4ka prichádza so zaujímavou ponukou, ktorá má potenciál osloviť nových zákazníkov, ktorí hľadajú úsporu.

Operátor dnes oznámil, že pre nových zákazníkov si pripravil zaujímavú akciovú ponuku, ktorá potrvá od 13.10.2022 do 28.2.2023. Prostredníctvom tejto akcie budú môcť noví zákazníci spoločnosti ušetriť 2€ z poplatkov každých 30 dní, ak si prenesú svoje mobilné číslo od konkurencie k ním. Táto akcia bude ale dlhodobou a to až dovtedy, kým bude zákazník paušál využívať a riadne platiť. Akciovú ponuku je možné využiť pri paušáloch SLOBODA+ a SLOBODA DÁTA, dopĺňa operátor.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Akciu operátor aktivuje automaticky

4ka v publikovanej správe ďalej hovorí, že akcia sa aktivuje automaticky každému novému zákazníkovi, ktorý splní podmienky akcie.

„Každý nový zákazník, ktorý si od 13.10.2022 do 28.2.2023  úspešne prenesie telefónne číslo do 4ky a aktivuje si niektorý z nových paušálov SLOBODA+ a SLOBODA DÁTA získa automaticky Bonus za prenos v podobe zľavy  – 2 Eur každých 30 dní a to dovtedy, kým bude paušál využívať a riadne platiť. Obnovu paušálu si môže nastaviť aj automaticky z platobnej karty alebo z kreditu priamo v zákazníckej zóne na webe Moja zóna.“, vysvetľuje operátor.

Mobilný operátor ďalej hovorí, že o prenos čísla môže potenciálny záujemca požiadať v ktoromkoľvek z predajných miest 4ky alebo cez online e-shop.

Je ponuka operátora pre vás natoľko atraktívnou, že budete zvažovať prechod od konkurencie? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch alebo na sociálnych sieťach.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close