Ako opraviť poškodené video

Pokazené video nemusí byť strateným. Pozrite si návod ako je možné opraviť nefunkčné video v priebehu pár minút.

ako opravit poskodene video navod
Zdroj: REMO Software

Poškodené videá, ktoré nie je možné prehrať nemusia byť nenávratne stratené. Radi by sme Vám dali do pozornosti zaujímavý software REMO, ktorý ponúka možnosť opravy videí viacerých formátov.

Hlavné funkcie a vlastnosti softwaru

Software dokáže vyriešiť viacero problémov. Je nimi poškodený súbor, zlá synchronizácia zvuku a  obrazu, problémy s kódekmi (avc1, mp4v, sowt, RAW, mp4a,…) a podobne. Aplikácia je pritom dostupná ako pre Windows počítače, tak aj pre Mac zariadenia od spoločnosti Apple. Použitie softwaru je pritom veľmi jednoduché. Poďme sa teda pozrieť na to ako opraviť pokazené video.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Remosoftware.com

Návod ako opraviť poškodené video

Po stiahnutí softwaru ho stačí otvoriť. Celé jeho rozhranie pôsobí veľmi jednoducho.

Remo Repair MOV - software na opravu videi
Zdroj: Vosveteit.sk

Ako môžete vidieť vyššie, tak rozhranie je priam primitívne. Potom ako ste otvorili software, tak vyberte poškodené video (Corrupted File) a  jedno video natočené rovnakou kamerou, ktoré je v poriadku (Healthy File).

Remo Repair MOV - software na opravu videi navod (1)
Zdroj: Vosveteit.sk

V  poslednom kroku stačí kliknúť už len na tlačidlo Opraviť (Repair). Software potom automaticky urobí analýzu zdravého videa a poškodeného.

Remo Repair MOV - software na opravu videi_3
Zdroj: Vosveteit.sk

Po spracovaní videa Vám vyskočí tabuľka, v  rámci ktorej budete mať základné informácie týkajúce sa videa. Video si budete môcť pozrieť či je funkčné tak, ako ste si predstavovali. Ak bude všetko podľa Vašich predstáv, tak si ho jednoducho uložíte.

Remo Re
Zdroj: Vosveteit.sk
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre