TIP REDAKCIE | 5 Windows aplikácií, ktoré musíte vyskúšať

Zdroj: vlastný

Ak hľadáte oživenie pre váš Windows, tak vám opäť prinášame 5 aplikácií, ktoré by ste určite mali vyskúšať 🙂

1.OneDrive

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tento týždeň sa OneDrive vrátil na Windows počítače, čo je skvelá správa. Spolu s návratom samotnej aplikácie vidíme aj príchod tých najatraktívnejších funkcií, ako je napríklad možnosť vidieť všetky vaše súbory aj bez synchronizácie, ale aj možnosť ich editovať a zdieľať. Môžete vyhľadávať podľa kategórií, názvov, kľúčových slóv a triediť si súbory, ako len chcete. Momentálne ide o jednu z najlepších aplikáciu na manažovanie súborov

OneDrive môžete stiahnúť TU.

2.Microsoft Health

Microsoft Health

O Microsoft Health sme už písali viackrát. Teraz je táto aplikácia starajúca sa o vaše zdravie dostupná univerzálne na Windows 10.

Pomocou appky si môžete stanoviť vaše ciele na cvičenie a sledovať váš progres. S prídavnou pomocou Microsoft Band si aplikáciu nebudete vedieť vynachváliť. Band vám odmerá prejdené kroky, spálené kalórie a taktiež kvalitu spánku

Microsoft Health môžete stiahnúť TU.

3.Sidekick Private Browser

sidekick

Sidekick Private Browser je webový prehliadač pre Windows 10, ktorý má za cieľ vás udržať v bezpečí a chrániť vaše súkromie.

Sidekick ma zabudované nástroje na blokovanie vybiehajúcich okien – popupov, blokovanie reklám a zabraňovanie tomu, aby vás stránky sledovali a zbierali nepovolené informácie. Taktiež máte ďalšie funkcie ako point-and-click, kedy môžete označiť veci, ktoré nechcete na stránke vidieť a Sidekick ich odstráni z vášho pohľadu. A mnoho ďalších funkcií, ktoré sa vám určite zídu.

SideKick Private Browser môžete stiahnúť TU.

4.4ART

devianart

Viacerí z vás určite poznajú DevianArt, čo je nezávisle fórum pre rôznych umelcov na zdieľanie, hodnotenie a zlepšovanie svojich výtvorov. 4Art vám umožňuje veľmi intuitívne prezerať DevianArt s možnosťou zdieľania, sťahovania a filtrovania podľa rôznych kritérií. Ak ste umelecká duša, tak táto aplikácia je určite pre vás.

4Art môžete stiahnúť TU.

5.SongArc

songarc

SongArc je veľmi obľúbená hra, ktorá prešla znovuzrodením a vyšla ako univerzálna Windows 10 aplikácia. Hra prakticky kombinuje herné pecky ako Fruit Ninja a Guitar Hero a stavia na tom najlepšom z nich. V hre musíte ťukať na správne miesta, aby ste trafili beat pre body. Hra sa stáva postupne komplikovanejšou, ako sa objavuje viacero nôť, na ktoré musíte ťuknúť a neskôr musíte už používate obidve ruky a aj viacero prstov.

SongArc môžete stiahnúť TU.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre