WhatsApp dostáva 107 nových emotikonov. Pribudol nielen tehotný muž, ale aj troll. Tu je ich kompletný prehľad!

Naprieč WhatsAppom pribudlo 107 nových emoji, medzi ktorými nájdeme aj tehotného muža, ale aj trolla. Pozrite si ich kompletný prehľad.

WhatsApp nove emoji
Zdroj: Emojipedia.com, Vosveteit.sk (koláž)

Pár dní dozadu sme informovali o tom, že naprieč platformou Facebook pribudlo 137 nových emotikonov. Nové emotikony však pribudli aj naprieč ďalšími platformami. Jednou z nich je aj WhatsApp, aj keď v tomto prípade ich pribudlo „len“ 107, informuje emojipedia.com.

Hoci WhatsApp nové emotikony sprístupňuje len teraz, tak nejde o emoji, ktoré sme doposiaľ nemohli vidieť. Vytvorené boli ešte v roku 2021 a boli súčasťou balíka Emoji 14.0. V četovacej aplikácii sú dostupné od verzie 2.22.8.79, ktorá je aktuálne distribuovanou prostredníctvom obchodu Google Play. Používatelia s kompatibilnou verziou aplikácie ich môžu používať ako v individuálnych četoch, tak aj v skupinových konverzáciách.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„V dnešnej aktualizácii s formálnym názvom WhatsApp pre Android 2.22.8.79 bolo predstavených celkom 107 nových emotikonov.“ píše emojipedia.com na svojich stránkach.

Niektoré z emoji nižšie, sa vám môžu zdať povedomé. Dôvodom je, že ide o rôzne mutácie existujúcich emotikonov s inou farbou pokožky. Pribudli však aj také, ktoré neboli doteraz dostupné. Niektoré z nových emotikonov sú aj z kategórie kontroverznejších. Ide napríklad o tehotného muža, či emoji neutrálneho pohlavia. Kompletný prehľad nových emoji, si môžete pozrieť nižšie.

WhatsApp 107 novyh emoji
Zdroj: emojipedia.com

Pamätajte, že na prístup k týmto emotikonom je potrebné mať v mobile nainštalovanú najnovšiu verziu aplikácie WhatsApp. Okrem iného, najnovšie verzia aplikácie ponúka aj niekoľko ďalších vylepšení. Jedno z nich napríklad je, že skupinového hovoru sa môžu zúčastniť až 32 osôb.

Mimochodom, ak vás zaujíma proces, ako vznikajú nové emoji, tak nám dovoľte, dať vám do pozornosti článok, v ktorom sme sa venovali tejto téme.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre