Vieme kedy Xiaomi plánuje sprístupniť Android 10 pre smartfón Mi A3

Indická pobočka Xiaomi reagovala na dotaz jedného zo svojich fanúšikov, v odpovedi prezradila, že Android 10 pre Mi A3 sprístupni v polovici februára.

Xiaomi Mi A3 Android 10
Zdroj: Vosveteit.sk

V priebehu včerajšieho dňa sme Vás informovali, že spoločnosť Xiaomi vo vybraných regiónoch začala distribuovať aktualizáciu s Androidom 10 pre smartfón Mi A2, ktorý je zaradený do programu Android One. Mnohí z Vás sa pýtali, kedy dostane Android 10 novší model smartfónu Mi A3.

Xiaomi vo všeobecnosti drží informácie o dostupnosti aktualizácie Android 10 pre svoje zariadenia v tajnosti. Najnovšie však spoločnosť reagovala prostredníctvom svojho oficiálneho Twitter účtu na otázku jedného zo svojich fanúšikov, ktorá sa týkala dostupnosti Android 10 pre smartfón Mi A3. Spoločnosť prezradila, že aktualizáciu začne uvoľňovať približne v polovici budúceho mesiaca, teda v priebehu februári. V statuse, ktorý môžete vidieť nižšie spoločnosť konkrétne píše:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Ďakujeme za vaše nadšenie a trpezlivosť. S radosťou Vám oznamujeme, že aktualizácia pre Mi A3 bude uvoľnená v polovici februára“

Android 10 pre Mi A3
Zdroj: Vosveteit.sk, Lloyd Everblack, Xiaomi Mi A3/ A2,A2 Lite/A1 (Official) FB skupina

Xiaomi Mi A3 je tretím zariadením spoločnosti z produktovej línie smartfónov, ktoré sú zaradené do programu Android One (pozn. redakcie: program Android One je programom, v ktorom výrobcovia smartfónov používajú čistú verziu Androidu bez nadstavby). Zariadenie bolo oficiálne predstavené v júli 2019, teda približne pol roka dozadu. Smartfón ponúka procesor Snapdragon 665 v kombinácií so 4GB RAM a 64GB/128GB úložným priestorom. Okrem toho, druhým hlavným lákadlom zariadenia je, že ponúka skener odtlačkov prstov umiestnený v displeji.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre