SpravodajstvoXiaomi

Vďaka tejto téme získa vaše Xiaomi, Redmi i Poco nový prémiový vzhľad: Skúsite ju aj vy?

Omrzel vás už starý vzhľad vášho Xiaomi smartfónu? Vďaka tejto téme premeníte váš smartfón na konkurenčný Samsung jednoduchou úpravou.

Za poslednú dobu sme sa vďaka aplikácii Motívy v smartfónoch s nadstavbou MIUI mohli pozrieť na množstvo skvelých tém, ktoré vaše zariadenie zmenia na nepoznanie. Či už vás len nudí starý vzhľad klasického Xiaomi launcheru alebo sa vám jednoducho nepáči, k dispozícii je oveľa viac tém, ktoré si môžete vyskúšať. Dnes sa spoločne pozrieme na motív, na ktorý nás upozornil portál miuithemez.com. A musíme uznať, že ide naozaj o prepracovanú úpravu. Vďaka tejto téme svoj Xiaomi, Redmi či Poco dokážete premeniť na smartfón s nadstavbou One UI od Samsungu, teda aspoň dizajnovo. Ste pripravení dodať svojmu smartfónu nový život? Vyskúšajte s nami tento motív!

Motív, ktorý váš smartfón premení v Samsung

Téma s názvom One MIUI je skvelá pre tých, komu vyhovuje prostredie nadstavby One UI od spoločnosti Samsung, no napriek tomu vás láka dostupnosť a výbava smartfónov od čínskeho giganta Xiaomi. Používateľské prostredie sa s touto témou veľmi dôveryhodne premení na nadstavbu One UI. Nechýbajú ani ikonické tapety spojené s nadstavbou One UI 3.0, a to už ako pri uzamknutej, tak i pri domovskej obrazovke.

One MIUI téma
Zdroj: miuithemez.com

Nezabudnime však ani na ikony, ktoré taktiež získajú dizajn rovnaký, ako je tomu u smartfónov od Samsungu. Vďaka téme One MIUI si môžete premeniť svoj smartfón na konkurenčný Samsung v akomkoľvek smere. A i ikony sú v nadstavbe od juhokórejského výrobcu veľmi ikonické. Pri pohľade na domovskú obrazovku by ste tak vôbec nepovedali, že máte v rukách smartfón od Xiaomi.

Nové Centrum ovládania, nastavenia a ďalšie aplikácie

Ako je už zvykom, témy v smartfónoch od Xiaomi neupravujú len domovskú, resp. uzamknutú obrazovku. Zmenami si v téme One MIUI prejde i nové Centrum ovládania, ktoré zapadne do celkového dojmu z témy. Navyše sa zmení i notifikačný riadok a téma myslela i na iné aplikácie. Napríklad také Nastavenia sú po novom pekne farebné a taktiež ladené do dizajnu nadstavby One UI od Samsungu.

One MIUI téma
Zdroj: miuithemez.com

Motív je tak pekne farebný a ak ste náhodou zvažovali prechod od Samsungu ku Xiaomi, ale prekážalo vám prostredie, už nemusí. Tento motív je však vhodný pre každého, koho staré rozloženie smartfónu už omrzelo a chcel by vyskúšať niečo nové. Dávame však do pozornosti, že tému si môžete vyskúšať vo vašom Xiaomi, Redmi či Poco smartfóne len ak máte nainštalovanú verziu systému MIUI 12 a novšiu.

Čo poviete na tento motív, pozdáva sa vám? A máte nejaké iné tipy na témy pre Xiaomi smartfóny? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close