Univerzálny držiak do auta s podporou technológie rýchleho bezdrôtového nabíjania | TIP REDAKCIE

Zdroj: Youtube

Máte doma smartfón s podporou technológie bezdrôtového  nabíjania? Škoda by potom bola nevyužiť túto technológiu naplno.

Určite to poznáte a to hlavne pri cestovanú autom – neustlane zapnuté GPS či Bluetooth je priam vražedná kombinácia pre batériu smartfónu. Nuž, a práve preto vám prinášame tip na skvelý gadget, ktorý nie len dobre vyzerá, ale je aj vysoko praktický.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Univerzálny bezdrôtová nabíjačka do auta, ktorá slúži ako držiak pre smartfón

Bezdrôtová nabíjačka do auta s podporou rýchleho nabíjania

Aktuálne v ponuke obchodu TomTop.com sa objavil v limitovanej ponuke skvelý gadget v viac ako 30% zľave, ktorý slúži ako držiak smartfónu do auta a zároveň podporuje technológiu Wireless Fast Charing, teda rýchleho bezdrôtového nabíjania.

Zdroj: Youtube (AuthenTech – Ben Schmanke)

V rámci balenia výrobca myslel na viacero preferencií používateľ. Niekto má rád smartfón na palubovej doske a druhý zase zastrčený vo ventilátoroch. Preto výrobca do balenia zakomponoval viacero nadstavcov držiakov, ktoré si viete prispôsobiť podľa svojho gusta.

Zdroj: produktová fotografia

Aktuálne tento držiak smartfónu do auta s podporou technológie rýchleho nabíjania nájdete v ponuke obchodu TomTop.com. Kompatibilný je so všetkým smartfónmi podporujúcich technológiu Qi (napr. Galaxy Note8/S8/S8 Plus/S7/S7 edge/Note5/S6 edge Plus/iPhone X/8 Plus/8/Lumia 950/Lumia 950XL/ a ďalšie.) Za podmienky využitia aktuálne prebiehajúcej akcie vás bude stáť menej ako 21€ spolu aj s poštovným.

Univerzálny bezdrôtová nabíjačka do auta, ktorá slúži ako držiak pre smartfón

Zdroj: vlastný, obrázky: Youtube (AuthenTech – Ben Schmanke)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre