Sponzorovaný obsah

Týmto kupónom neodoláš! Domáca čistička Proscenic A8SE či kompaktný projektor Wanbo X1 Pro za skvelé ceny

Nenechaj si ujsť ďalšiu predvianočnú nádielku zľavových kupónov, ktoré zrážajú ceny produktov na historicky najnižšie ceny!

Ďalšia porcia predvianočných zľavových kupónov na e-shope Hekka.com je tu. Medzi aktuálnymi cenovými trhákmi nájdeš nie len kompaktnú čističku vzduchu Proscenic A8SE s nadpriemernými parametrami, ale aj plnohodnotný domáci projektor Wanbo X1 Pro s bezkonkurenčnou cenou.

Proscenic A8SE – domácnosť bez akýchkoľvek alergénov

proscenic a8se foto
Zdroj: Hekka.com

Už prvý pohľad na domácu čističku vzduchu Proscenic A8SE napovedá, že sa jedná o minimalistický kúsok vhodný do akejkoľvek domácnosti. Čistička sa zároveň pýši aj mimoriadne kompaktnými rozmermi oba 21 x 21,3 x 31,7 cm. Umiestniť ju tak môžete aj do naozaj malej miestnosti, no problém jej nerobia ani veľké otvorené priestory.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
proscenic a8se vykon
Zdroj: Hekka.com

Čistenie vzduchu je aj napriek malým rozmerom samotnej čističky mimoriadne rýchle a efektívne. Model Proscenic A8SE za to vďačí najmä dobre premyslenej 360-stupňovej cirkulácii vzduchu a efektívnemu energeticky nenáročnému pohonu interného ventilátora. V spojení s pokročilým H13 HEPA filtrom si čistička poradí s až 99,97% alergénov v domácnosti. Za zmienku stojí aj hodnota CADR na úrovni až 200 metrov kubických za hodinu. Ide o dôležitý údaj, ktorý udáva rýchlosť dodávania čerstvého, v tomto prípade prefiltrovaného vzduchu. Efektívne tak dokáže čistička prefiltrovať aj veľké miestnosti do pár minút, čiže až niekoľkokrát za jednu hodinu.

proscenic a8se filtre
Zdroj: Hekka.com

V časoch neustáleho zdražovania energií určite poteší nízka spotreba čističky, ktorá je na úrovni bežnej žiarivky a to pri všetkých režimoch. Prítomný je aj špeciálny tichý režim vhodný napríklad pre použitie v noci, keďže pri tomto režime je hlučnosť na úrovni iba 28 dB. Poteší aj prehľadná mobilná aplikácia, hlasové ovládanie alebo možnosť výmeny HEPA filtra za špeciálne typy filtrov do rôznych typov domácností.

Domácu čističku vzduchu Proscenic A8SE momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Hekka.com už za 45,88 eur. Pre zrazenie cenovky však nezabudnite uplatniť zľavový kupón „HEKKAHU10“. K dispozícii je bezplatná doprava z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

Wanbo X1 Pro – ozajstné domáce kino za neskutočnú cenu

Projektor Wanbo X1 Pro patrí medzi najkompaktnejšie domáce projektory na trhu ponúkajúce špičkovú konektivitu a integrovaný operačný systém Android 9.0. Vďaka rozmerom iba 220 x 185 x 80 mm a nízkej váhe 1,23 kg ho môžeš pohodlne prenášať, či už v rámci domácnosti alebo na chaty, oslavy a pod. . Po technickej stránke ponúka projektor rozlíšenie 1280 x 720 pixelov, pričom vo vzdialenosti 3 metre ponúka až 100-palcový obraz. Za zmienku určite stojí aj hodnota jasu na úrovni 350 ANSI lúmenov a životnosť LED svietidla až na úrovni 20 000 hodín.

wanbo x1 pro vykon
Zdroj: Hekka.com

Jednou z najväčších predností tohto projektoru je však jeho výborná konektivita. Vďaka pripojeniu Wi-Fi (2,4 GHz) a káblovému pripojeniu v podobe USB, HDMI, AV portu a audio konektoru dokážeš pripojiť projektor ku takmer akémukoľvek zariadeniu alebo repro sústave. K dispozícii je však aj 3W reproduktor, či možnosť bezdrôtového pripojenia smartfónu.

wanbo x1 pro vydrz
Zdroj: Hekka.com

Ako sme už spomenuli v úvode, viacerých filmových a seriálových nadšencov určite poteší prítomnosť operačného systému Android TV vo verzii 9.0. K dispozícii tak sú aplikácie ako YouTube alebo Netflix, no samozrejme aj ďalšie aplikácie a streamovacie platformy. Na záver spomenieme ešte spomenieme, že projektor je možné umiestniť aj na statív, keďže vo svojej spodnej časti má totižto skrytý závit práve na tento účel.

Kompaktný domáci projektor Wanbo X1 Pro nájdete za skvelých 116,96 eur taktiež na stránkach Hekka.com. Pri nákupe však nezabudnite uplatniť zľavový kupón „HKWANBO“. Aj v tomto prípade je k dispozícii bezplatná doprava z EÚ skladu.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close