Telekom rozdáva dáta: Sú takmer bez obmedzení a zadarmo. Takto si ich môžete aktivovať!

Na balík Nekonečné dáta majú nárok zákazníci s novými i starými paušálmi, ako aj biznis zákazníci a čiastočne aj zákazníci s Predplatenkou.

Telekom nova aplikacia
Zdroj: Vosveteit.sk (koláž)

Telekom spúšťa už zajtra, tj. 1. júla 2021 ďalšiu letnú kampaň pre svojich zákazníkov. Existujúci zákazníci tak môžu po dobu dvoch mesiacov opäť surfovať na internete úplne bezplatne a takmer bez obmedzení. Nová akcia je pritom dostupná nielen pre zákazníkov s novými a starými paušálmi, ale i pre biznis zákazníkov. Slovenský operátor však odmení aj zákazníkov využívajúcich službu Predplatenka.

Dvojnásobné neobmedzené dáta pre paušálistov

Letná kampaň Nekonečné dáta bude trvať až po dobu dvoch mesiacov. Zákazníci s najnovšími rodinami paušálov (Základ, Ideál, Dáta, Nekonečno) i so staršími (Áno, Happy) si tak budú môcť aktivovať nekonečný balík dát až dvakrát počas nasledujúcich dvoch mesiacov. Zákazníci budú mať k dispozícii až 1 000 GB plnou rýchlosťou, čiže v praxi naozaj nekonečnú porciu dát. Akcia sa vzťahuje aj na biznis zákazníkov (Biznis Mini, Biznis Premium, Biznis Nekonečno, ÁNO Biznis).

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Telekom štartuje letnú dátovú kampaň primárne pre to, aby zákazníci mohli cestovať po Slovensku, užívať si aj menej známe miesta a naplno objavovať destinácie, kde možno ešte v živote neboli. Máme záujem o to, aby naši zákazníci trávili leto na Slovensku a podporili aj domáci cestovný ruch, ktorý v minulých mesiacoch utrpel veľké straty. Veríme, že aj takto sa nám podarí rozhýbať Slovákov po všetkých regiónoch, navštíviť nikdy nevidené hrady, zámky, jazerá či iné krásy našej krajiny,“ uvádza Dušan Švalek, riaditeľ mass market segmentu Slovak Telekom.

Špeciálna akcia aj pre zákazníkov s Predplatenkou

Malú letnú akciu si Telekom pripravil aj pre zákazníkov so službou Predplatenka. Tí budú mať nárok na Nekonečné dáta na deň za 0 eur v prípade, že si na svojej Predplatenke aktivujú balíček Nekonečné pripojenie na 10 dní.

„Akcia funguje tak, že počas 10 dní platnosti balíka si bude môcť zákazník cez Telekom aplikáciu aktivovať jeden raz balík Nekonečné dáta na deň za 0 €. Technicky potom získa na 24 hodín možnosť surfovať plnou rýchlosťou. Po uplynutí tejto doby sa mu vráti rýchlosť na štandardnú 1 Mbps do konca 10-dňového obdobia, “ vysvetľuje operátor.

Zákazníkov Telekomu určite poteší aj správa, že nekonečný balík dát nie je viazaný iba na štandardné pokrytie operátora. Nekonečné dáta si totižto môžete naplno užiť vo všetkých štyroch sieťach Telekomu vrátane 5G. Pokrytie 5G sieťou sa pomaly ale isto rozširuje a len nedávno sa dostalo aj do ďalších 11 obcí mimo hlavného mesta.

Ako si aktivovať Nekonečné dáta?

Najrýchlejším riešením, ako si aktivovať nový balíček s nekonečnými dátami je aktivácia priamo cez mobilnú aplikáciu Telekomu. Po prihlásení sa do služby stačí jednoducho kliknúť na zostávajúce dáta vo vašom paušále. Následne je nutné otvoriť ponuku Balíčky, následne Dátové balíčky a na záver balíček Nekonečné dáta. Prvý balík nekonečných dát bude pre paušálistov dostupný do konca júla, pričom druhý balíček bude opäť nutné aktivovať začiatkom augusta.

Telekom
Telekom
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre