Sponzorovaný obsah

Táto Outdoorová 4k kamera stojí menej ako 30 €, no ponúka množstvo funkcií vrátane vodeodolnosti a Wi-Fi

Určite to poznáš. Si vonku a rád by si niečo zachytil, no nemáš čím alebo sa obávaš o svoju techniku, ktorá by mohla v zlom počasí zlyhať a ešte by si ju mohol aj poškodiť. V tom prípade je pre teba ako ušitá na mieru outdoorová kamera, no tu prichádza problém. Chceš čo najlepšiu kvalitu za čo najnižšiu sumu. Ale áno, nemusíš strácať nádej, pretože pre teba máme tip na skvelú outdoorovú 4k kameru dostupnú za menej ako 30 €.

Outdoorová 4k kamera
Produktová fotografia

Cenovo dostupnú outdoorovú 4k kameru môžeš kúpiť na tomto odkaze

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vďaka outdoorovej 4k kamere môžeš svoje spomienky a zaujímavé momenty zachytávať v akomkoľvek počasí či teréne. Táto kamera navyše ponúka oproti konkurencii veľmi bohaté množstvo funkcií za naozaj dostupnú cenu. Vo výbave tak nechýba ako hlavné lákadlo tvorba videa až v 4k rozlíšení pri 30 fps, ďalej podpora nahrávania 1080p videa pri 60 fps či nahrávanie spomaleného videa v rozlíšení 720p pri 120 fps. 16 Mpx CMOS snímač navyše ponúka veľmi zaujímavú obrazovú kvalitu a možnosť zhotoviť až 170 stupňové zábery, takže dokážeš v daný moment zachytiť naozaj veľa.

Outdoorová 4k kamera
Produktová fotografia

Outdoorová 4k kamera dnes nemusí stáť veľa peňazí

Táto cenovo dostupná outdoorová 4k kamera vo svojej výbave ponúka Wi-Fi, ktoré umožňuje bezdrôtovú komunikáciu s tvojim zariadením. Poteší taktiež v balení prítomné vodotesné puzdro, ktoré sa Ti s kamerou umožní potápať až 40 m pod vodou. V rámci ďalších zaujímavostí mi nedá nespomenúť 4 násobný digitálny zoom, takže si môžeš v prípade nutnosti na predmety či detaily viacej priblížiť.

Outdoorová 4k kamera ponúka funkcie a parametre oveľa drahších kamier. Dnes už teda neplatí, že niečo musí byť veľmi drahé, aby to bolo zaujímavé či použiteľné. Výrobca navyše myslel aj na 2,0″ displej, ktorý nájdeš na zadnej strane kamery, kde vidíš aktuálnu scénu a dokážeš tak vytvárať oveľa zaujímavejšie zábery. Táto kamera je aktuálne vo veľkej zľave, kedy ju môžeš získať z pôvodných 47,99 € len za menej ako 30 €, no a to je skutočne na takto vybavenú kameru zaujímavá cena.

Cenovo dostupnú outdoorovú 4k kameru môžeš kúpiť na tomto odkaze

Zdroj: TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close