Sprístupnenie nového Správcu súborov vo Windows 10 sa pravdepodobne opäť odsunie na neskôr. Kedy sa ho dočkáme?

Pravdepodobne dôjde k odsunutiu sprístupnenia dlhoočakávaných dizajnových zmien vo Windows 10. Dočkať by sme sa ich mohli až v 2. kvartáli 2021

Windows 10 novy sprava suborov
Zdroj: YouTube (WinCentral)

Ešte v priebehu marca tohto roka Panos Panay zdieľal video, v ktorom odkryl dlhoočakávané dizajnové zmeny vo Windows 10, ktoré súviseli s ponukou Štart, či novým Správcom súborov (pozn. redakcie: ide o výkonného a produktového riaditeľa spoločnosti Microsoft). Nižšie vo videu si môžete pozrieť iniciované zmeny, ktoré mnohých z nás potešili.

V priebehu uplynulých mesiacov sa tieto zmeny dostali do vývojárskych verzií Windowsu 10. Ako však upozorňuje portál mspoweruser.com odvolávajúc sa na portál thewincentral, plánované zmeny boli pravdepodobné odsunuté na neskôr.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dlhoočakávané „oživenie“ Windowsu 10 pravdepodobne príde neskôr

Za týmito úvahami hovoriacimi o oneskorenom oficiálnom uvoľnení nových dizajnových zmien stojí to, že spoločnosť Microsoft presunula členov program  Windows Insider z kanálu PRE_REALEASE  do vetvy FE_RELEASE, z ktorej bolo mnoho nových funkcionalít vymazaných vrátane iniciovaných dizajnových zmien Správcu súborov.

Vskutku to vyzerá tak, že z vetvy FE_REALEASE bola odstránená značná časť nových funkcionalít vrátane úprav rozhrania. V praxi by sa to malo odzrkadliť v tom, že ďalšiu významnejšiu aktualizáciu Windowsu 10, ktorá prinesie výraznejšie zmeny, pravdepodobne uvidíme až v druhej polovici budúceho roka.

Samozrejme, lepšie dostať 1 veľkú a kvalitnú aktualizáciu, ako dve „pošramotené“ aktualizácie. Čo si myslíte o tejto témy vy? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre