SamsungSpravodajstvo

Skladateľný Samsung Galaxy Z Flip 5 má priniesť väčší vonkajší displej: Takto má vyzerať!

Samsung Galaxy Z Flip 5 má prísť už o niekoľko mesiacov. Vo výbave pravdepodobne ponúkne aj väčší displej na vonkajšej strane.

Spoločnosť Samsung nám tento rok už dokázala na trh priniesť trojicu smartfónov z vlajkovej série, ktorá sa označuje ako Galaxy S23. Tieto modely sa okamžite stali stredobodom pozornosti viacerých fanúšikov, ktorí vyžadujú kvalitnú výbavu vo svojich zariadeniach. Okrem toho sme boli svedkami predstavenia modelov strednej triedy, ktoré sa vyznačujú kvalitnou výbavou a taktiež niekoľkými kompromismi. Rozprávame sa tak o smartfónoch ako je Galaxy A54 a Galaxy A34. Pre milovníkov netradičných zariadení sa však chystá aj predstavenie skladateľných zariadení, teda smartfónov Galaxy Z Flip 5 a Galaxy Z Fold 5. A práve o jednom z nich nás teraz portál sammobile.com informuje, pretože má priniesť výraznejšie pozmenený dizajn, ktorý priláka viacerých zákazníkov.

Samsung Galaxy Z Flip 5 má získať väčší displej na vonkajšej strane

Juhokórejský výrobca smartfónov a inej elektroniky je snáď jedinou spoločnosťou, ktorá dokázala skladateľné zariadenia presadiť medzi klasické modelové línie svojich produktov. V predajoch sa jej darí o čom svedčí aj fakt, že sa tento rok dočkáme zariadení, ktoré pri sebe nesú číslovku 5. A práve model Samsung Galaxy Z Flip 5 by mal získať výraznú zmenu dizajnu. Tá by mohla napomôcť lepšej efektivite pri práci so zariadením. Model má totiž na svojej vonkajšej strane ponúknuť až dva displeje, pričom jeden bude klasický menší a druhý zasa väčší.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Menší displej tak má slúžiť pre zobrazovanie času, stavu batérie a AR emoji. Väčší displej by sme ale mohli využiť na oveľa viac úkonov. Slúžiť by mohol napríklad pre interakcie s notifikáciami, rýchlymi nastaveniami či widgetmi bez toho, aby sme museli otvoriť smartfón. Podľa úniku dizajnu tak bude displej dostatočne veľký k tomu, aby sme mohli pohodlne ovládať svoj smartfón aj pri jeho zloženom stave. V prípade modelu Galaxy Z Fold 5 by sme sa mohli dočkať aj možnosti využívania niektorých aplikácií v rámci väčšieho displeja na vrchnej strane.

Takéto ďalšie zmeny nový skladateľný model prinesie

Okrem väčšieho displeja na zadnej strane máme očakávať aj ďalšie zmeny, ktoré však nebudeme pravdepodobne vidieť na prvý pohľad. Podľa posledných únikov by nový Galaxy Z Flip 5 mohol priniesť dizajn, ktorý pri zložení nebude mať medzeru medzi dvoma časťami. Priestor by mal byť teda kompletne vyplnený a konštrukcia by teda bola ešte viac efektívna. Nedávny únik od známeho leakera tiež poukázal na to, že skladateľná novinka pre rok 2023 ponúkne certifikáciu IPX8.

Niektoré úniky poukázali aj na novú technológiu displeja či väčší hlavný snímač fotoaparátu. Tešiť sa máme napríklad aj na dlhšiu výdrž batérie. Nový Galaxy Z Flip 5 by mal priniesť čipset Snapdragon 8 Gen 2 pre Galaxy známy zo série Galaxy S23. Skladateľná novinka bude teda pravdepodobne veľmi lákavá a máme sa rozhodne na čo tešiť.

Kúpili by ste si takýto skladateľný model? Alebo vás „skladačky“ zatiaľ nelákajú? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close