Samsung W20 by mal byť ďalší skladateľný smartfón z kuchyne Kórejčanov. Predstavený by mal byť ešte v priebehu novembra

Samsung W20 by mal byť nový skladateľný smartfón z kuchyne kórejskej spoločnosti Samsung. Predstavený by mal byť čo nevidieť.

skladatelny smartfón Samsung W20
Zdroj: Youtube (Samsung / Samsung Developer Conference 2019)

Dlhšiu dobu sa špekulovalo, že spoločnosť Samsung pracuje na ďalšom skladateľnom smartfóne, ktorý by mohol byť predstavený ešte v  tomto roku. Vyzerá to tak, že doterajšie špekulácie môžu byť založené na pravde.

Samsung W20

Portál Fonerana.com prišiel s  reportom, v ktorom sa odovoláva na mobilného operátora China Telecom, ktorý hovorí, že kórejská spoločnosť Samsung sa v priebehu novembra chystá predstaviť zariadenie W20, ktoré by malo patriť do rodiny skladateľných smartfónov. Pri tejto príležitosti publikovala aj poster, ktorý si môžete pozrieť nižšie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Skladatelny smartfon Samsung W20 (1)
Zdroj: China Telecom via Fonearena.com

Všetky predchádzajúce smartfóny z  produktovej línie W boli typom „flipových“ zariadení. Podľa publikovaného posteru operátorom China Mobile by sa mohlo zároveň jednať o zariadenie, ktoré spoločnosť Samsung ukázala počas Developer Conference 2019 (pozn. redakcie: nižšie si od 10. minúty a  45. sekundy môžete pozrieť zatiaľ neznámy skladateľný smartfón).

Predošle správy, ktoré naznačovali možné predstavenie ďalšieho skladateľného zariadenia z  kuchyne Samsungu hovorili o telefóne s označním „Bloom“ s čísleným kódom SM-F7007. Chystaný smartfón by mal údajne disponovať 6,7“ displejom.

Len pre zaujímavosť, 13. novembra plánuje spoločnosť Motorola predstaviť zatiaľ „neznámy“ produkt. Mnohí však očakávajú, že sa bude jednať o  skladateľný smartfón Motorola Razr , ktorý by mal byť riešený tak isto ako zariadenie vyššie od spoločnosti Samsung.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre