Samsung už o pár dní rozbalí nové zariadenia. Pravdepodobne uvidíme aj Galaxy S21

Po Xiaomi sa najnovšie upriamuje pozornosť k spoločnosti Samsung

samsung galaxy s21 leak render
Zdroj: WinFuture.de

Zatiaľ čo posledné dni mediálnu pozornosť získavala najmä spoločnosť Xiaomi, a to hlavne vďaka predstaveniu smartfónu Mi 11 a nadstavby MIUI 12.5, tak najbližšie dni budú patriť Samsungu.

Samsung chystá veľkú udalosť. Pravdepodobne predstaví Galaxy S21

Spoločnosť Samsung najnovšie prostredníctvom tlačovej správy informuje verejnosť, že už 14. januára sa bude konať veľká udalosť. Ide konkrétne o udalosť Samsung Galaxy Unpacked 2021, ktorá sa bude mimochodom naživo streamovať priamo zo stránok spoločnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Očakáva sa, že počas tejto konferencie spoločnosť Samsung oficiálne odhalí pripravované modely smartfónov  z produktovej rady   Galaxy S21. 

Samsung sa zároveň prostredníctvom videa nižšie snaží „nažhaviť“ širokú verejnosť. Hoci video  je rozmazané, tak aj napriek tomu možno na ňom vidieť časť kamerového modulu, ktorý sa nesie v duchu dostupných renderov. 

Dovoľte nám dať vám zároveň do pozornosti jeden z posledných únikov okolo pripravovanej rady smartfónov. Ten odhalil európske ceny modelov Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra. Najlacnejší model by sa mal predávať už za 849€, ten vôbec najdrahší model smartfónu bude stáť podľa aktuálnych správ 1529€.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre