SamsungSpravodajstvo

Samsung Galaxy S23 FE: Predstavenie má prebehnúť čoskoro, v príprave sú aj ďalšie modely

Model Samsung Galaxy S23 FE by mohol prísť už čoskoro. Dobrou správou ale je, že nejde o poslednú fanúšikovskú edíciu.

Modelová línia smartfónov s prívlastkom FE od spoločnosti Samsung má na trhu pomerne zaujímavý vývoj. Prvá generácia v podobe Samsung Galaxy S20 FE prišla na trh ešte v roku 2020, no rok po jeho predstavení nástupca neprišiel. Predstavenie modelu Galaxy S21 FE sa odložilo až na rok 2022 a už od jeho predstavenia sa špekuluje o tom, kedy príde ďalší telefón s prívlastkom fanúšikovskej edície. Tento rok to už s predstavením modelu s označením Samsung Galaxy S23 FE vyzeralo sľubne a ďalší zdroj nám potvrdzuje, že sa ho skutočne dočkáme. Leaker s prezývkou Revegnus však na svojom Twitteri prezrádza aj ďalšie informácie o podstatných smartfónoch od Samsungu.

Samsung Galaxy S23 FE má získať aj nástupcov

Po pomerne komplikovanej ceste fanúšikovských edícií má podľa posledného úniku prísť model Samsung Galaxy S23 FE na trh už tento rok. Čo je však zaujímavé, juhokórejský gigant má údajne pracovať na tom, aby fanúšikovské edície vychádzali na trh pravidelne každý rok. Budúci rok by sme teda mali vidieť Samsung Galaxy S24 FE a pokračovanie línie by malo prichádzať každý nasledujúci rok. Ide o zaujímavé informácie, keďže predstavovanie týchto telefónov doteraz prebiehalo nepravidelne a stále nevieme, kedy Galaxy S23 FE vôbec príde.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Leaker však v príspevku informuje aj o ďalších zariadeniach, nie len o modeli Samsung Galaxy S23 FE a jeho nástupcoch. Podľa všetkého má výrobca aktuálne pracovať aj na FE verzii skladateľného smartfónu. Ten by mal zaujať nižšou cenou, no viac o ňom aktuálne nevieme. Predstavenie podľa úniku prebehne po odhalení modelov Galaxy Z Flip6 a Galaxy Z Fold6. Tieto skladateľné modely prídu na trh až budúci rok, no juhokórejský gigant má pracovať aj na lacnejšej verzii so stále atraktívnou výbavou.

K lacnejšiemu skladateľnému smartfónu sa už Samsung vyjadril

Aj keď aktuálny únik poukazuje na predstavenie FE verzie modelov Galaxy Z Flip6 alebo Galaxy Z Fold6, tak nedávno sme sa mohli pozrieť priamo na vyjadrenie spoločnosti. Dopyt po lacnejších skladateľných smartfónoch samozrejme je. Taktika spoločnosti je však najskôr zdokonaliť ich technológiu. Až sa teda „skladačky“ dopracujú technológiou do lepšieho štádia, tak Samsung zvažuje aj predstavenie lacnejšieho, možno FE modelu.

Samsung Galaxy S21 FE
Zdroj: Samsung

Informácie o predstavení série FE nás však samozrejme potešili. Model Samsung Galaxy S23 FE by sme na trhu mali vidieť už každou chvíľou a ďalšie generácie v podobe FE smartfónov by mohli spoločnosti zvýšiť predaje. Modely so skladateľnou konštrukciou ale pravdepodobne v FE verzii v najbližších mesiacoch ešte neuvidíme. Kto vie, možno budúci rok.

Patríte medzi fanúšikov FE verzií smartfónov od Samsungu? A brúsite si zuby na model Samsung Galaxy S23 FE? Podeľte sa s nami v komentároch!

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close