Prémiové slúchadlá od Sennheiser, ktorým s touto cenovkou vďaka exkluzívnemu kupónu neodoláš

sennheiser cx 3_opt (2)
Zdroj: Cafago

Spríjemni si svoje každodenné cestovanie do práce, či do školy s prémiovými slúchadlami Sennheiser CX 3.00, ktoré vďaka In-Ear technológii zaisťujú maximálne tiché prostredie aj v tých najrušnejších podmienkach a v spojení s luxusnou cenovkou iba 20,39 eur sa z nich stáva naozaj ideálny kúsok technologickej výbavy pre každodenné využitie. 

Skvelú akciu nájdeš na Cafago.com. PS: zľavový kupón nájdeš na konci článku

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Fantastická kvalita zvuku

Vysoká čistota zvuku, presvedčivé basy, príjemne znejúca farebnosť tónov, toto všetko sú vlastnosti prémiových slúchadiel Sennheiser CX 3.00, ktoré v tejto cenovej kategórii naozaj nemajú konkurenciu. 

sennheiser cx 3_opt (2)
Zdroj: Cafago

Sadnú úplne každému

Výrobca myslel aj na individuálne potreby každého zákazníka, vďaka čomu sa v balení nachádzajú až 4 veľkosti adaptérov do uší, ktoré sadnú naozaj každému. Samotné adaptéry sú pritom vyrobené zo špeciálneho mäkkého silikónu, ktorý je mimoriadne šetrný k pokožke. 

Praktickosť na prvom mieste

Výrobca v tomto prípade zvolil špeciálny pogumovaný eliptický kábel s dĺžkou až 1,2 metra, ktorý postačí aj tým najvyšším z nás. Otázkou praktickosti a pohodlia je určite aj váha slúchadiel, ktorá nepresahuje hodnotu 12 gramov. 

sennheiser cx 3_opt (1)
Zdroj: Cafago

Technické údaje

  • Frekvenčný rozsah: 17Hz-21kHz
  • Impedancia: 18Ω
  • Citlivosť: 118dB
  • THD: < 0,5%
  • Konektor: 3,5mm Jack

Slúchadlá Sennheiser CX 3.00 sú momentálne v ponuke eshopu Cafago.com, cez ktorý si ich môžete zaobstarať za neuveriteľných 20,39 eur s bezplatnou dopravou (cena na SK presahuje 35 eur). Na uplatnenie zľavy treba do nákupného košíka vložiť zľavový kupón CC158, ktorý stlačí cenu pod 21€ vďaka čomu nepodliehajú zdaneniu či dodatočným poplatkom. Slúchadlá sú dostupné v troch farebných prevedeniach. 

Špeciálnu akciu nájdeš na e-shope Cafago.com. PS: nezabudni na kupón

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Sennheiser)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre