Poznáme predpokladaný termín dostupnosti nadstavby One UI 2.1 pre modelový rad Galaxy S10

Zariadenia z produktovej rady Galaxy S10, by mali v priebehu najbližších 3 týždňov obdržať aktualizáciu s novou nadstavbou One UI 2.1.

Samsung One UI
Zdroj: Vosveteit.sk

Spolu s predstavením vlajkových smartfónov spoločnosti Samsung, sme si mohli zvyknúť vo väčšine prípadov aj na príchod novej nadstavby One UI. Pri predstavení S9 a Note 9 bola predstavená verzia nadstavby 1.0, pri Galaxy S10 One UI 1.1, pri Galaxy Note 10 a Note 10+ bola zavedená verzia nadstavby One UI 1.5, v prípade produktovej rady smartfónov Galaxy S20 a zariadenia Galaxy Z Flip bola zas predstavená nadstavba One UI 2.1 (One UI 2.0 nadstavba bola distribuovaná pre jednotlivé zariadenia formou aktualizácie).

Portál sammobile.com poukazuje na slová moderátora Samsung komunity, ktorý prezradil, že nadstavba One UI 2.1 pre zariadenia Galaxy S10e, S10, S10+ a S10 5G, by tu mohla byť čo nevidieť. Konkrétne hovorí, že by mohla byť dostupná   v priebehu 3 najbližších týždňov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Pripravujeme 3 verzie (pozn. redakcie: aktualizácie) pre Galaxy S10 a aktualizáciu pre S10 5G. Ide o verzie s veľa vylepšeniami, čo zaberá dosť času na prípravu. Pokúsime sa distribuovať aktualizáciu v rozpätí troch týždňoch,…“ píše sa v odpovedi nižšie.

Galaxy S10 distribucia One UI 2
Zdroj: Sammobile.com

Okrem iného, v jednej z ďalších odpovedí spoločnosti Samsung, podpora odpovedala, že medzi prvými zariadeniami, ktoré obdržia nadstavbu One UI 2.1,  nájdeme ešte smartfón Galaxy Note 9.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre