NÁVOD | Nastavte si unikátne zvonenie pre Messenger, SMS správy, či iné appky

Zdroj: vlastný

Chceli by ste si nastaviť unikátne zvonenie pre SMS správy, Messenger, WhatsApp či inej chatovacie služby? Čo tak si nastaviť ako zvonenie legendárnu zvučku SMS správy Nokie?

Poďme sa pozrieť na to ako prostredníctvom niekoľkých jednoduchých krokov je možné zmeniť tón upozornenia na iné ako sú natívne možnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Návod ako zmeniť tón upozornenia na vašej Lumii

  • Stiahnite si ľubovoľné zvonenie, (na odkaze stiahnete zvučku SMS správy Nokie) ktoré chcete nastaviť ako tón upozornenia.
  • Otvorte teraz vašu Lumiu prostredníctvom PC a choďte do položky zvonenia, resp. ringtones a presuňte do nej zvonenie (pozn. redakcie: v prípade stiahnutia zvonenia priamo do smartfónu nie je možné nastaviť tón ako zvonenie).
  • Teraz otvorte váš smartfón a choďte do Nastavení vášho smartfónu do položky Oznámenia a akcie, kde by ste mali tón vedieť dohľadať.
  • Hotovo.

Alebo alternatívna možnosť ako si vytvoriť zvonenie je prostredníctvom aplikácie Ringtone Maker (viď odkaz nižšie), kde po otvorení si zvolíte pesničku a následne ju manuálne orežete podľa svojho gusta a uložíte.

Ringtone Maker
Ringtone Maker
Price: Free

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre