Nájdite si prácu cez Vosveteit.sk. Pozrite si prehľad aktuálnych pracovných ponúk v IT

Pozrite si aktuálny prehľad pracovných ponúk

pracovne ponuky pre firmy a freelancerov

Možno ste si ani nevšimli, ale približne dva týždne dozadu sme priniesli pre firmy možnosť bezplatnej inzercie pracovných ponúk z IT a príbuzných tém. V súčasnosti nájdete u nás necelú dvadsiatku pracovných ponúk, v rámci ktorej nechýbajú pozície ako IT Analytik, WEB programátor, Správca systémov, a ďalšie. Nižšie si pre Vás vyberáme niekoľko zaujímavých ponúk.

Všetky pracovné ponuky nájdete tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

PR Manažér

Spoločnosť Hyperia hľadá do svojho tímu PR manažéra, ktorý bude otvorene a dôveryhodne prezentovať spoločnosť smerom von. Okrem iného nový kolega bude pracovať napríklad na zaujímavých projektoch, kde bude vytvárať stratégie zverených klientov, aktívne monitorovať dianie na trhu, udržiavať dobré vzťahy s médiami a laickou verejnosťou,… Spoločnosť zároveň ponúka zaujímavé finančné ohodnotenie vrátane viacerých benefitov, ako je napríklad flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu, stolný futbal, ping-pong a ďalšie.

Inzerát spoločnosti si môžete pozrieť na odkaze nižšie.

PR manažér

Front-End Developer/ka

Spoločnosť bot.media, ktorá stojí napríklad za známou COVID-19 mapou, ktorá monitoruje aktuálnu situáciu na Slovensku, obsadzuje pozíciu Front-End Developer/ka. Spoločnosť okrem voľnejšej a priateľskej atmosféry, ponúka aj zaujímavé platové ohodnotenie. Okrem iného bot.media ponúka viacero možností kooperácie – od klasického pracovného úväzku, po skrátený až po remote. Viac sa dozviete v inzeráte spoločnosti.

Front-End Developer/ka

Programátor C# – junior

Spoločnosť Sféra a.s. rozširuje svoj tím o viacero nových kolegov, ktoré sú vhodné ako pre juniorov, tak aj pre seniorov. Jedna z pozícií, ktoré sú určené pre juniorov je Programátor C#. Spoločnosť vyžaduje viacero základných zručností, na oplátku však ponúka zaujímavé finančné ohodnotenie vrátane benefitov, ako sú napríklad kurzy Angličtiny, flexibilný pracovný čas, sauna a posilňovňa na pracovisku a ďalšie. Viac sa o pracovnej ponuke  dozviete nižšie.

Programátor C# – junior

Magento developer

Spoločnosť Wame hľadá developerov pre platformu Magneto, ktorá je známa hlavne pre prevádzkovateľov internetových obchodov. Viac sa dozviete prostredníctvom inzerátu nižšie.

Magento developer

IT Analytik, softvérový analytik – senior

Sféra a.s. ako sme vyššie spomínali, tak obsadzuje viacero pracovných pozícií a jednou z nich je IT Analytik, softvérový analytik – senior. Nový kolega bude mať na starosti tvorbu biznis analýz, tvorbu analytických modelov, komunikáciu so zákazníkmi a podobne. Tak ako v predošlom prípade, tak aj v tomto sa nový kolega môže tešiť na množstvo benefitov vrátane možnosti profesného rastu a možnosti ďalšieho vzdelávania. Viac o ponuka so dozviete nižšie.

IT Analytik, softvérový analytik – senior

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre