Kompaktný holiaci strojček Xiaomi Olybo A1 s dlhou výdržou sa aktuálne predáva za menej ako 17€

Portfólio holiacich strojčekov od spoločnosti Xiaomi sa len nedávno rozrástlo o ďalší kvalitný kúsok, tentokrát od podznačky Olybo

xiaomi olybo a1 uvodny
Zdroj: Cafago

Elektrických holiacich strojčekov je na trhu naozaj neuveriteľne veľké množstvo a väčšina ne-fanúšikov spoločnosti Xiaomi by si mohla myslieť, že čínske spoločnosti nepatria medzi príliš obľúbených výrobcov tejto elektroniky. Opak je však pravdou a práve Xiaomi, aj vďaka svojim známym podznačkám, už roky prináša na trh dostupné a ešte kvalitnejšie holiace strojčeky, ktoré si za posledné roky našli vo svete doslova státisíce fanúšikov. Jedným z najnovších prírastkov je aj holiaci strojček Xiaomi Olybo A1, ktorý sa pýši nie len skvelou výdržou batérie, ale aj naozaj miniatúrnymi rozmermi, vďaka čomu sa z neho stáva perfektný cestovný gadget, ktorý aktuálne kúpiš za naozaj pár eur. 

Xiaomi Olybo A1 za skvelých 16,66 eur nájdeš na e-shope Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Špičkový holiaci strojček za cenu, aká sa jednoducho neodmieta

Ako sme už spomínali, holiaci strojček Xiaomi Olybo A1 je ako stvorený na cestovanie a to najmä vďaka svojim rozmerom iba 55,8 x 32,5 x 92,1 mm. Bezproblémov ho vložíte aj do najmenšieho vrecka vo vašom batohu, či kufri, pričom počas cestovania je neustále zabezpečený vďaka cestovnému zámku, ktorý zabraňuje nechcenému zapnutiu počas prenášania.

xiaomi olybo a1
Zdroj: Cafago

Strojček však nevyniká iba po stránke kompaktnosti. V jeho útrobách sa totižto nachádza naozaj výkonný motor s maximálnymi otáčkami až 8 300 za minútu, ktorý v spolupráci s dvomi nezávislými holiacimi hlavami s tenkou elastickou čepeľovou mriežkou zabezpečuje naozaj dokonalé oholenie za akýchkoľvek podmienok, či už preferujete suché, alebo mokré holenie. Poslednú spomenieme výdrž batérie, ktorá je na úrovni až 90 minút, takže nabíjačku so sebou na žiadne cesty nosiť nemusíte. Ak by sa ale strojček vybil, s najväčšou pravdepodobnosťou vo vašom „technologickom arzenáli“ nájdete klasický USB Type-C kábel, ktorý bezproblémovo spolupracuje s týmto holiacim strojčekom. 

xiaomi olybo a1 nabijanie
Zdroj: Cafago

A ako je to s jeho dostupnosťou? Podľa nášho názoru sa radí medzi najdostupnejšie a najlacnejšie na trhu, keďže cenovke 16,66 eur s bezplatnou dopravou odolá naozaj málokto. 

Xiaomi Olybo A1 za skvelých 16,66 eur nájdeš na e-shope Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre