APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Kedy príde funkcia reakcií na správy do WhatsAppu? Najnovšie informácie naznačujú, že sú už na ceste

WhatsApp sprístupňuje funkciu reakcií na správy pre BETA testerov aplikácie. Funkcia je dostupnou ako pre Android, tak i pre iOS.

O funkcii reakcií na správy v službe WhatsApp počúvame už niekoľko mesiacov. Ešte v novembri minulého roka sa podarilo vývojárom zo stránky WABetainfo.com vytiahnuť z aplikácie stránku s nastaveniami tejto funkcie. V druhej polovici minulého mesiaca sa táto stránka s nastaveniami objavila vo vývojárskej verzii aplikácie pre používateľov iOS zariadení. Najnovšie správy, na ktoré poukazujú tí istí vývojári naznačujú, že príchod funkcie sa nezastaviteľne blíži.

Reakcie na správy sú už takmer tu

Ide vcelku o nepochopiteľnú situáciu, že funkcia reakcií nie je zatiaľ dostupnou v službe WhatsApp vzhľadom na to, že funkcia je už dlhšiu dobu dostupná v aplikácii Messenger, ktorú rovnako vlastní spoločnosti Meta. Nevadí. Ako sa hovorí, radšej neskôr ako nikdy.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vývojári z WABetainfo.com najnovšie upozorňujú na poslednú aktualizáciu BETA aplikácie, ktorú spoločnosť Meta sprístupňuje pre používateľov Android a iOS smartfónov. Aplikácia totiž obsahuje funkciu reakcií na správy.

Portál v súvislosti s touto témou publikoval na sociálnej sieti Twitter niekoľko náhľadov z rozhrania aplikácie, ktoré odhaľujú, že používateľ môže reagovať na správy 6 rôznymi reakciami.

V závere však treba uviesť, že aktuálne nemáme bližšie podrobnosti o tom, kedy bude funkcia dostupnou pre všetkých. Druhým dychom treba uviesť, že vzhľadom na to, že funkcia je distribuovanou pre BETA testerov, tak nás od príchodu funkcie delia nie mesiace, ale nanajvýš týždne.

Uvítate funkciu reakcií v službe WhatsApp? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close