Dynamic Island z telefónov iPhone môžete mať už aj na Androide. Túto appku hneď teraz skúste!

Vyskúšajte si Dynamic Island z iPhone 14 Pro aj vo vašom Android smartfóne vďaka tejto veľmi populárnej aplikácii z Obchodu Play.

dynamic island android
Zdroj: Apple, Google

Po tom, čo spoločnosť Apple predstavila nové zariadenia z radu iPhone 14 sa strhli veľké debaty ohľadom noviniek. Horúcou témou bol fakt, že základný iPhone 14 a iPhone 14 Plus získali len minimálne vylepšenia v porovnaní s minuloročnou generáciou. Po odhalení Pro verzie, resp. verzie s prívlastkom Pro Max sa však debaty ešte rozšírili. Novinky z prémiovej triedy totiž ponúkli nezvyčajný priestrel pre selfie kameru, ktorý doplnil dynamický prvok pre rôzne funkcie. Preslávil sa pod označením Dynamic Island a teraz po ňom túži aj nejeden používateľ Androidu. Našťastie sa našli šikovní vývojári, ktorí pre nás pripravili aplikáciu s touto funkciou. A navyše táto aplikácia aktuálne oslavuje veľký úspech.

Dynamic Island si už vieme stiahnuť z Obchodu Play

Vývojári pre aplikácie sa chytia naozaj všetkého. Aktuálne využili situáciu, kedy priestrely pre kamery v displeji Android smartfóny využívajú už dlhú dobu, no nemali doteraz okrem kamery žiadne využitie. Akonáhle však Apple prišiel s veľmi šikovným využitím tohto priestoru, vývojári zacítili šancu. A to sa im aj podarilo. V Obchode Play totiž môžeme nájsť aplikáciu s označením Dynamic Island – dynamicSpot, ktorá nám prináša práve funkciu, po ktorej volajú viacerí používatelia Androidu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Dynamic Island iPhone 14 Pro
Zdroj: Androidauthority.com

Nemusíme sa tak spoliehať na to, že by Android niekedy mohol naozaj natívne podporovať funkciu pre Dynamic Island. Rovnako nemusíme mať ani Xiaomi smartfón, aby sme využili motív s týmto prvkom. Vďaka tejto aplikácii môžeme užitočnú funkciu využiť na akomkoľvek smartfóne so systémom Android. Rovnako by sme radi podotkli, že aplikácia pochádza z dielne vývojárov Jawomo, ktorí priniesli na svet napríklad aj aplikáciu pre notifikačnú diódu, teda jej náhradu pre displej aj mimo AMOLED panely.

Dynamic Island - dynamicSpot
Dynamic Island - dynamicSpot
Developer: Jawomo
Price: Free

Aplikácia oslavuje veľké úspechy

Len chvíľu po jej uvedení v Obchode Play už aplikácia, ktorá umožňuje Android smartfónom využívať Dynamic Island eviduje viac ako milión stiahnutí. Používatelia Android zariadení teda naozaj túžia po funkcii, ktorá je aktuálne výhradnou pre iPhony od spoločnosti Apple. Teda aspoň prostredníctvom oficiálnej cesty. Rovnako však za spomenutie stojí, že aj známa platforma pre inštaláciu aplikácií APKMirror zaraďuje túto aplikáciu medzi TOP desiatky tohto týždňa.

Výhodou aplikácie, ktorá ponúka Dynamic Island aj pre Android smartfóny je jej prehľadnosť, jednoduchosť a najmä funkčnosť. Vyskúšať ju môžete bezplatne aj na vašom Android zariadení a zistiť, aké to je fungovať s novou funkciou od spoločnosti Apple. A možno si ju zamilujete natoľko, že už sa tejto aplikácie nebudete vedieť zbaviť.

Poznáte aplikáciu Dynamic Island – dynamicSpot? A vyskúšali ste ju už aj vo svojom modeli? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre