Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Vybláznite sa s týmto dronom, ktorého doba letu dosahuje takmer 20 minút!

Drony sú častokrát nedostupnými hračkami, ale to nie je tento prípad. Dnes by sme Vám radi dali do pozornosti drona, ktorý sa radí do kategórie dostupných, stojí len 33€. To však stále nie je to TOP čo ponúka, je tým totiž výdrž batérie.

Dron S165 RC s dlhou dobou letu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dron nižšie nepatrí do kategórie high-end dronov, ale aj napriek tomu ponúka zaujímavé funkcie a vlastnosti. Prvou, ktorá vyčnieva nad ostatnými je výdrž doby letu na jedno nabitie. Tá totiž dosahuje približne 18 až 20 minút. Čo je dostatok času na vybláznenie sa do sýta. Tejto výdrži vďačí veľkej batérii s kapacitou 2000mAh.

S165 RC Drone bateria
Zdroj: produktová fotografia

Druhým kladom tohto drona je doletová vzdialenosť, ktorá prostredníctvom dodávané ovládača dosahuje približne 100 až 150 metrov, v závislosti od členitosti terénu.  Prostredníctvom WiFi transmisie je dosah do 100 metrov.

S165 RC Drone.jpg
Zdroj: produktová fotografia

Dron je vybavený viacerými funkcionalitami. Napríklad kamerou s rozlíšením 720P. Toto rozlíšenie je vhodné na zachytenie obrázkov z vtáčej perspektívy na domáce využitie, ale určite nie na to, aby ste vytvárali úchvatne panoramatické zábery.

S165 RC Drone kamera
Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou zaujímavou funkciou je, že dron disponuje vstavaným barometrom. Znamená to, že je schopný udržiavať stálu výšku. Ocenia to hlavne menej skúsený „piloti“. Dron zároveň disponuje podporou gest, napríklad: ak pred kamerou urobíte známe gesto „V“ tak Vás vyfotografuje. Ďalšia zaujímavá funkcia je plánovanie trasy letu. Priznáme sa, že pri tejto cenovej kategórii máme však čiastočné pochybnosti o prevedení týchto funkcionalít. Na druhej strane, Čína dokáže skutočne mnohokrát prekvapiť.

S165 RC Drone gesta
Zdroj: produktová fotografia

Drona by sme odporučili ľuďom, ktorý si chcú jednoducho zalietať po dlhšiu dobu ako je pár minút. Určite by sme ho nekupovali ako selfie drona, v tejto oblasti dominujú bez pochyby iné, ale výrazne drahšie zariadenia. Dron je aktuálne dostupný za menej ako 33€ čo zneho robí atraktívny produkt.

Dron S165 RC s dlhou dobou letu

Pozn. redakcie: cena drona je platná ku dňu publikácie článku

Zdroj: vlastný, Cafago.com, fotografie: produktové fotografie

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close