Dominancia Xiaomi pokračuje. Opäť raz porazili Samsung na jednom z najväčších trhov na svete

Xiaomi smartfony
Zdroj: vlastný

Prvý kvartál roku 2019 je pre spoločnosť Xiaomi úspešným obdobím. Okrem predstavenia nových smartfónov z kuchyne Redmi, ktorých predaje lámali rekordy, či vlajkovej lodi Xiaomi Mi 9, ktorá tak isto slávi úspech, sa podarilo spoločnosti na jednom z najväčších trhov poraziť spoločnosť Samsung z pohľadu predajov zariadení.

Xiaomi v Indii dominuje

Manu Kumar Jain, viceprezident spoločnosti Xiaomi India pred pár hodinami zdieľal na sociálnej sieti Facebook status, v ktorom sa pochválil veľkým úspechom. Z hľadiska predajov zariadení sa im podarilo pokoriť spoločnosť Samsung a to už 7. krát v rade. Celkovo pokryli 29% trhu, pričom Samsungu sa podarilo pokryť „len“ 23%.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Some things never change. Same time last year we were #1SmartphoneBrand and this year too we are #1. 😎Counterpoint…

Uverejnil používateľ Manu Kumar Jain Sobota 27. apríla 2019

Manu v svojom statuse píše:

„Niektoré veci sa nikdy nemenia. Tak ako minulý rok tak aj v tomto sme jednotka na trhu z pohľadu predajov. Prieskum Counterpoint za prvý kvartál 2019 je vonku: Xiaomi je opäť raz značka číslo 1 v Indii. Sme číslo 1 už 7 kvartál v poradí. Aký je recept na úspech? Veľká pozornosť venovaná inováciám výrobkov, čo zaručuje najvyššiu kvalitu za férovú cenu.“

Zdroj: vlastný via Facebook

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre