SpravodajstvoXiaomi

Čo všetko vieme o pripravovanom hernom smartfóne Redmi? Dokáže si Redmi s takouto výbavou udržať nízku cenu!?

Pomaly, ale isto sa dozvedáme stále nové a nové informácie okolo zariadenia.

Predstavenie herného smartfónu Redmi je predo dvermi. Malo by sa tak stať ešte v priebehu tohto mesiaca. So skracovaním termínu, kedy bude smartfón oficiálne predstavený, sa na povrch dostáva čoraz viac informácií.

Herný smartfón Redmi ponúkne špičkový displej

Najnovšie sa dostala do obehu informácia okolo displeju smartfónu. Ten bude skutočne špičkovým. Minimálne to naznačujú správy od Mukula Sharmu, známeho leakera informácií. Ten totiž prišiel so správami odvolávajúc sa na zdroje priamo z Číny, že smartfón bude vybavený 144Hz E4 OLED displejom, aký nájdeme aj v prípade mnohých vlajkových lodí.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Okrem iného má podporovať aj rýchle nabíjanie pri výkone až do 67W.  Len pre zaujímavosť, takýto výkon nabíjania ponúka napríklad Mi 11 Pro, či Mi 11 Ultra. Zároveň sa dostali do obehu aj správy, že batéria zariadenia bude disponovať kapacitou 5 000mAh.

Zariadenie má byť ďalej poháňané špičkovým procesorom Dimensity 1200, ktorý je vyrobený 6nm procesom. Ide o ekvivalent procesoru Snapdragon 870. Tí odvážnejší, ho dokonca porovnávajú aj s procesorom Snapdragon 888. Povedzme si však úprimne, na jeho výkon však nesiaha.

Ďalšie správy, tentokrát priamo z úst Xiaomi hovoria, že zariadenie ako také bude vychádzať z dizajnu herných smartfónov. Môžeme teda očakávať, že budeme na ňom bádať črty telefónu Black Shark. Rovnako sa živo diskutuje aj o tom, že vybavený bude dedikovanými tlačidlami, ktoré majú zlepšiť hranie hier.

Ďalšie úniky informácií okolo smartfónu odhalili, že smartfón bude vybavený hlavným kamerovým snímačom s rozlíšením 64-megapixelov. Za spomenutie tiež stojí povedať, že nedávno vyplávala i informácia o spolupráci s mobilnou hrou Call of Duty.

Niektoré ďalšie zdroje hovoria, že smartfón sa v Indii, resp. na globálnom trhu, bude predávať nie pod logom značky Redmi, ale pod logom Poco. Čo sa týka ceny, tak aktuálne správy hovoria o cenovej politike na úrovni smartfónov K40. Otázkou však bude, podarí sa spoločnosti udržať takto atraktívnu cenu? Dôvodom prečo navodzujeme túto otázku je, že plynúcim časom sa dostávajú na povrch stále nové informácie, ktoré doslova vyrážajú dych.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close