HuaweiSponzorovaný obsahSpravodajstvo

Cenový trhák na Gearbeste. Nedávny kráľ strednej triedy, Huawei Honor 8X, aktuálne dostupný už za 163 eur!

Pokukávaš po novom, výkonnom, no zároveň lacnom smartfóne? Tento kúsok je pre teba ako ušitý

Zahraničný e-shop Gearbest.com prichádza s ďalším cenovým trhákom, ktorý si jednoducho nesmieš nechať ujsť. Ak pokukávaš po novom smartfóne, no nechcem vyhadzovať zbytočné peniaze za vlajkové lode, teraz je ten správny čas na kúpu smartfónu Honor 8X od spoločnosti Huawei. V našich končinách by si si zaň priplatil zbytočné desiatky eur navyše, ktoré sú pri cenovke iba 163 eur naozaj rozhodujúce.

Akciu na Huawei Honor 8X nájdeš na Gearbest.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

FullView displej v akcii

honor 8x
Zdroj: Gearbest

Najväčšou prednosťou nedávneho kráľa strednej triedy je bezpochyby ohromný 6,5-palcový FullView displej s rozlíšením 2340 x 1080 pixelov, ktorý pokrýva až 91% prednej strany smartfónu. Vďaka pomerne malému vrchnému výrezu sú ale stále zachované kompaktné rozmery smartfónu, teda ak ho porovnávame s modernými smartfónmi. Výška 160,4 mm totižto zaručuje, že smartfón pohodlne zmestíte do dlane. 

Ohromný výkon za malé peniaze

honor 8x
Zdroj: Gearbest

Vývoj mobilných procesoro má spoločnosť Huawei zmáknutý bravúrne. Mikročipy Kirin sú dlhé roky jedny z najlepších na trhu a Kirin 710, ktorý je v útrobách smartfónu Honor 8X, nie je žiadnou výnimkou. Vďaka dokonalej optimalizácii a 4 GB RAM ponúka smartfón naozaj ohromujúci výkon, ktorý by sme medzi jeho cenovými konkurentmi hľadali márne. 

Fotoaparát ako sa patrí

honor 8x
Zdroj: Gearbest

Ďalšou kategóriou, v ktorej Huawei exceluje, je fotoaparát a jeho schopnosti. Kvalitu fotografií v tomto prípade zaručuje hlavný 20 Mpx snímač, ktorému sekunduje 2 Mpx snímač určený na rozostrovanie pozadia. Čo sa selfíčok týka, o tie sa postará úchvatný 16 Mpx snímač. Obrovskou oporou celej fotografickej výbavy je ale pokročilá umelá inteligencia, ktorá posunie fotografie do úplne inej dimenzie. Poradí si s náročnými svetelnými podmienkami, či trasúcimi rukami počas dlhších expozícií. Umelá inteligencia ale pomáha aj pri spomínaných selfíčkach, pri ktorých ponúka obrovské množstvo efektov pre ďalšiu úpravu. 

Ďalšie dôležité parametre

  • Batéria s kapacitou až 3750 mAh
  • Odomykanie pomocou tváre + snímač odtlačkov prstov na zadnej strane
  • Plná podpora slovenského LTE (celá Európa)
  • Zabudovaný NFC čip umožňujúci vykonávanie bezkontaktných platieb
  • Operačný systém Android 8.1
  • Interné 64 GB úložisko + Micro SD karta
  • Podpora Dual Nano SIM karty
  • Nabíjací port USB Type-C
  • Klasický AUX 3,5 mm audio port

Ako sme už spomínali na začiatku, unikátna akcia aktuálne prebieha na partnerskom zahraničnom e-shope Gearbest.com. Honor 8X môžeš vďaka bleskovému výpredaju získať už za 163,62 eur s bezplatnou dopravou. Pre porovnanie, Honor 8X u nás za menej ako 200 eur nenájdeš, pričom na tradičných e-shopoch zaň zaplatíš až 239 eur!

Akciu na Huawei Honor 8X nájdeš na Gearbest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close