Androiďáci, máme tu pre vás 2 tipy na nadupané smartfóny s cenou pod 180€

Zdroj: vlastný

Hoci primárna téma nášho portálu je Windows, tak aj napriek tomu tu máme značnú Android komunitu, ktorú by sme radi upozornili na zaujímavú ponuku internetového obchodu GearBest.com so zariadeniami UMI dostupnými aj z EÚ skladu (teda bez dodatočných poplatkov ako sú CLO či DPH).

UMI Max 2 – FULL HD displej pod 150€ z EÚ skladu

Už niekoľko rokov platí pri elektronike, že smartfón z činy nemusí byť „šmejd“, a to je príklad aj tohto zariadenia – UMI Max 2, ktoré prichádza s veľkým 5,5“ FULL HD displejom pokrytým krycím sklíčkom Gorilla Glass 3. V útrobách zariadenia tkvie výkonný procesor Helio P10 Octa Core s taktom 1,8GHz, ktorému sekunduje 3GB LPDDR3  operačnej pamäte od Samsungu a 16GB úložného priestoru s možnosťou rozšírenia pomocou SD karty až do 256GB. O graficky náročné hry či aplikácie sa stará grafický chip Mali-T860.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nadšencov technológie poteší 3D skener odtlačkov prstov, ktorý dokáže reagovať do 0,1 sekundy, nechýba ani populárny USB Type – C slot, pre rýchly prenos dát ako aj rýchle nabíjanie obrej batérie s kapacitou 4000mAh. O kvalitu fotografií sa zase stará šošovku od spoločnosti Panasonic s rozlíšením 13MP, na prednej strane s rozlíšením 5MP.

Zdroj: GearBest

V rámci konektivity nechýba samozrejme podpora technlógie Bluetooth vo verzii 4.1, 2G sietí, 3G či 4G sietí. Smartfón prichádza s Androidom vo verzii 6.0.

Mimochodom, celé telo tohto zariadenia je zabalené do kovovej konštrukcie, ktorá pri cenovke pod 150€ nieje samozrejmosťou.

 

UMI Plus 4G

Druhým našim tipom, ktorý nám padol do oka je UMI Plus 4G Phablet, ktorý prichádza s 5,5 displejom s 2.5D zakrivením a FULL HD rozlíšením. Oproti vyššie popísanému zariadeniu je jeho cena o 30€ vyššia, ale na druhej strane za túto cenu dostanete navyše 1GB operačnej pamäte RAM (celkovo teda 4GB), 32GB úložného priestoru samozrejme s možnosťou jej rozšírenia, na zadnej strane pribudol dvojitý blesk, podpora technológie autofocus, skener odtlačkov prstov implementovaný v tlačidle Home s podporou technológie Touch ID 2.1+  ako aj vyššiu batériu – 4000mAh.

Zdroj: GearBest

Smartfón je mimochodom celý zabalený v kove a prichádza s verziou Androidu 6.0.

(článok je publikovaný ako inzercia)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre