Novopredstavený Xiaomi Mi 9 Lite s trojitou kamerou je v predaji! Dostupný je aj pre Slovákov

Xiaomi Mi 9 Lite vo 128GB verzii je dostupný pre Slovákov s lákavou cenou. Čerešničkou na torte je doprava bez ďalších poplatkov.

Xiaomi Mi 9 Lite je oficialne predstaveny (2)
Zdroj: Xiaomi

Len včera predstavený smartfón Xiaomi Mi 9 Lite sa dostáva do oficiálneho predpredaja na ďalšom zahraničnom e-shope. Tentokrát so špeciálnou ponukou prišiel e-shop Cafago.com, ktorý zrazil cenu spomedzi všetkých e-shopov na úplné dno. Úplne nový smartfón z výrobne Xiaomi ťa totižto v 128 GB prevedení vyjde iba na fantastických 273,29 eur a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov či už za dopravu, alebo za clo a DPH. 

Úplne nový Xiaomi Mi 9 Lite nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nový Xiaomi Mi 9 Lite

Smartfón Xiaomi Mi 9 Lite je viac menej iba prezlečenou kópiou smartfónu Mi CC9, ktorý je však dostupný aj pre globálny trh. Smartfón si tak úplne predstavovať nemusíme, no nižšie si predstavíme aspoň tie kľúčové parametre, ktoré sú určite potrebné pri výbere toho správneho smartfónu. 

Xiaomi Mi 9 Lite
Zdroj: Xiaomi

Zrejme najväčšou pýchou smartfónu Mi 9 Lite je jeho 6,39-palcový FHD+ AMOLED displej, ktorý je chránený sklíčkom Gorilla Glass 5. Spoľahnúť sa môžete aj na zabudovaný skener odtlačkov prstov priamo v displeji. 

Xiaomi Mi 9 Lite je oficialne predstaveny (1)
Zdroj: Xiaomi

Čo sa výkonnostnej stránky týka, model Mi 9 Lite určite vystačí aj náročnejšiemu používateľovi. Procesor Snapdragon 710 od spoločnosti Qualcomm je v spolupráci s 6 GB RAM garantom vysokého výkonu. Čo sa úložného priestoru týka, na výber máte z dvoch verzii 64 / 128 GB. Spomenieme aj pomerne veľkú batériu s kapacitou až 4030 mAh, ktorá podporuje rýchle nabíjanie až na úrovni 18W.

Xiaomi Mi 9 Lite bateria
Zdroj: Xiaomi

Podobne ako jeho dvojička Mi CC9, aj smartfón Mi 9 Lite je vybavený hneď trojitým zadným fotoaparátom. Konkrétne sa jedná o 48 Mpx snímač Sony IMX586 s clonou f/1,75, o 8 Mpx ultraširoký snímač s clonou f/2,2 a o 2 Mpx hĺbkový snímač s clonou f/2,4. Na prednej časti smartfónu sa naopak nachádza „klasický“ fotoaparát, no opäť s obrovským rozlíšením až 32 Mpx

Xiaomi Mi 9 Lite
Zdroj: Xiaomi

Veľkú časť používateľov poteší aj prítomnosť 3,5 mm audio jacku, Dual 4G VoLTE, najnovší WiFi a Bluetooth štandard, podpora GPS / Glonass / Beidou, NFC čip, infračervený port, ako aj USB Type-C konektor na nabíjanie a prenos údajov. 

Ako sme už uviedli na začiatku článku, úplná novinka Mi 9 Lite sa objavila hneď na viacerých zahraničných e-shopoch, no s aktuálne najvýhodnejšou ponukou prišiel e-shop Cafago.com. Verziu smartfónu Mi 9 Lite so 128 GB úložiskom môžete z tohto e-shopu mať už za fantastických 273,29 eur s bezplatnou dopravou a bez akýchkoľvek ďalších poplatkov (clo či DPH).

Úplne nový Xiaomi Mi 9 Lite nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre