Sponzorovaný obsahSpravodajstvoWindowsWindows 10 MobileZariadenia

TIP REDAKCIE | 70 eurový Windows tablet Cube iWork8 Ultimate

Keď väčšine ľudí spomeniete slovo tablet, tak si automaticky predstavia Androidové zariadenie. To ale uź dlho neplatí. V poslednej dobe je úplne bežnou záležitosťou Windows tablet. Výhodou Windows tabletov je, že namiesto tabletu pripomínajú skôr laptop ako tradičný tablet. Predstavujeme vám Cube iwork8 Ultimate tablet, ktorý stojí iba 70 eur.

Vzhľadom na špecifikácie tabletu ide naozaj o nízku cenu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

cube tablet windows recenzia

Špecifikácie Cube iwork8 Ultimate sú:

CPU: Intel Atom x5-Z8300
Grafický čip: Gen8 HD
RAM: 2GB
Úložisko: 32GB
Obrazovka: 8 palcov, 1280 x 800 rozlíšenie, IPS
OS: Windows 10
Batéria: 3300mAh
Dve kamery
Bluetooth 4.0
HDMI + Sluchátka + Micro USB + TF

cube 4

Cube iwork8 Ultimate padne perfektne do ruky a dá sa aj jednoduche držať iba v jednej ruke. Aj keď na pohľad obal tabletu vyzerá ako kovový, tak v skutočnosti je zostrojený celý z plastu.

Aj keď má tablet iba 3300 mAh baterku, tak vďaka novým Intel tabletom a ich nízkej spotrebe vám vydrží bežať až 5 hodín. Výkonovo sa najviac podobá Cube iwork8 Ultimate tabletu Chuwi Vi8, ktorý ale stojí od 90 eur a viac.

Verdikt pre Cube iwork8 Ultimate:

Za cenu, za ktorú sa predáva tento tablet naozaj môžete očakávať iba menej ako viac. Opak je ale pravdou, my sme boli prekvapení tým, ako svižne iwork8 Ultimate bežal. Ide prakticky o malý laptop, ktorý je vhodný na prácu a zábavu hocikde. Jediné, čo nás na tablete sklamalo bol jeden maličký mono reprák. Výrobca mohol do tabletu nainštalovať dva stereo repráky. Ale aj tento problém sa dá našťastie vyriešiť externými repráčikmi.

cube 2

Celé špecifikácie a časovo obmedzenú akčnú ponuku na 70 eur nájdete na everbuying.net.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close