SpravodajstvoWindows

Windows Store prešiel viacerými vylepšeniami. Konečne!

Windows Store určite nie je pre nikoho neznámym pojmom, teda aspoň čo sa týka používateľov platformy Windows 10 Mobile, resp. Windows 10. V každom prípade konečne obchod prešiel drobnými zmenami, ktoré zvyšujú komfort jeho využívania. Tieto zmeny sa týkajú hlavne sekcie hry.

Ako môžete vidieť tak zmizla ponuka „Odporúčané“, resp. Recommended kde sme mohli doteraz nájsť obsah, ktorého cieľom nás bolo zaujať. Samotná ponuka však nezmizla úplne, je ju možné aktivovať manuálne. V každom prípade nás už aspoň nebude otravovať reklama na výber tých najlepších hier kde medzi hernými titulmi ako je napríklad Resident Evil 7 sa objavovali „chuťovky“ ako je hra Candy Crush.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: vlastný

Druhou pozitívnou zmenou je, že Microsoft odstavuje staré hry ešte z obdobia Windows 8, ktoré mali vysoké hodnotenia na druhú koľaj. Do popredia by sa tak mali postupne dostávať hry z tohto „storočia“. Pozitívnou zmenou je aj to, že do veľkej miery odstraňuje aj hry určené pre dotykové ovládanie (v prípade hier určených na PC). Jednou z ďalších zmien je aj pridanie novej sekcie „Nové PC hry“, resp. New PC games, kde ako inak by sme mali nájsť prehľad najnovších hier určených pre Windows 10.

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close