SpravodajstvoZariadenia

Bude PlayStation 5 pecka? Očakávané je natívne 4K a 240FPS

Na začiatku tohto mesiaca sa vyjadril Michael Pachter, analytik vo Wedbush Securities, že bude o Nintendo Switch väčší záujem ako po jeho konkurentoch. Okrem toho, že to ešte stále nie je isté, Pachter nesúhlasí s tým, čo povedal Shawn Layden, PlayStation America CEO, o plánovanej PlayStation 5.

zdroj: youtube.com

Shawn Layden sa v interview pre Nemecký Golem.de vyjadril, že Sony jednoznačne plánuje vydáť novú konzolu. Má priniesť obrovský technologický posun oproti tomu, čo je momentálne dostupné a žiadne „polovičné kroky“, ako to bolo pri PlayStation 4 Pro.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„ Shawn-a mám naozaj rád a nemyslím si, že sa niekoho snaží podviesť. PlayStation 4 Pro je naozaj lepšia ako PlayStation 4, takže si myslím, že to je polovičný krok vpred ku PlayStation 5. Myslím si, že PlayStation 5 bude ďalším polovičným krokom. Nalejme si čistého vína… To, že hovorí o tom, že PlayStation 5 nebude žiadny polovičný krok. O koľko rýchlejší ešte môže byť? Isto bude podporovať 4K. Bude to podporovať 240 FPS? Skvelé. Bude to podporovať PlayStation 4 Pro hry? Dobrá otázka. Podľa mňa bude. A tak si myslím, že spravia konzolu, ktorá bude mať spätnú kompatibilitu s PS4 Pro. A preto bude zákazníkmi chápaná ako ďalší polovičný krok a taktiež si myslím, že hovorí pravdu o tom, že to bude nová plnohodnotná konzola. “

Pachter sa taktiež vyjadril, že by nový PlayStation mohol prísť najskôr až v roku 2019. Rovnako dodal, že má pocit, že Sony presne vie, čo má spraviť, aby vyhral bitku medzi Next-gen konzolami. Zatiaľ čo Microsoft pri predstavení nového Xbox One X prekvapil mnoho ľudí, keď oznámil, že prináša koniec tradičným konzoliam. A tak teda s napätím čakáme, čo nás bude čakať.

zdroj: businessinsider.com

zdroj: neowin.net

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close