Spravodajstvo

Telekom „pozýva do kina“. Ponúka 30-dňový balík služby HBO GO zadarmo. Pre koho je určený a ako si ho môžete aktivovať?

Telekom ponúka svojim zákazníkom HBO GO zadarmo na 30 dní. Službu si môžete aktivovať pomocou SMS, alebo prostredníctvom stránok spoločnosti.

Telekom v uplynulých týždňoch viackrát prekvapil a to v pozitívnom slova zmysle. Napríklad koncom apríla spravil paušály bez hardwaru atraktívnejšími. Konkrétne zákazníkom, ktorí si aktivujú alebo predlžujú paušál bez hardwaru, ponúka extra balík dát počas doby viazanosti. Prípadne, za spomenutie rovnako stojí povedať, že nedávno rozšíril pokrytie optikou pre ďalších 66-tisíc domácnosti. Najnovšie opäť púta pozornosť. Dôvodom je ďalší benefit, ktorý ponúka. Tentokrát si pre zákazníkov pripravil službu HBO GO, ktorú si môžu  aktivovať zadarmo a to na 30-dní.

„Každý zákazník Telekomu si zaslúži odmenu po náročnom období. Preto sme sa rozhodli v rámci jedinečnej spolupráce s HBO priniesť zákazníkom službu HBO GO na 30 dní zadarmo. Veríme, že tento darček poteší každého fanúšika televíznej a filmovej zábavy,“ povedal Andrej Miklánek, manažéra marketingu a vývoja TV služieb.

Benefit môžu zákazníci využiť od 17. mája do 15. júna 2021

Telekom hovorí, že vďaka službe HBO GO si budú môcť zákazníci spoločnosti vychutnať atmosféru kina, pozrieť si filmy, či seriály vrátane premiér v pohodlí domova. Spoločnosť rovnako dáva do pozornosti niekoľko filmových trhákov, ktoré stoja za hriech. Ide napríklad o Príbeh služobníčky, Wonder Woman 1984, Futbalový talent, Viktoriánky 5, či Mare z Easttownu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„Benefit môžu zákazníci využiť pri novej aktivácii HBO GO v období od 17. mája do 15. júna 2021. HBO GO na 30 dní zadarmo si môžu aktivovať všetci zákazníci Telekomu s mesačnou fakturovanou službou,..“ píše spoločnosť v publikovanej tlačovej správe.

Aktivovanie HBO Go je možné buď prostredníctvom stránok telekom.sk/hbo-go-zadarmo, alebo prostredníctvom jednoduchého zaslania SMS správy v tvare „HBO GO ZAP ID služby“ na bezplatné číslo 0903 333 188.

Spoločnosť v závere dodáva, že ponuka platí pre zákazníkov, ktorí využívajú služby pevnej aj mobilnej siete, ako sú: Magio TV, Magio Internet, Magenta Office Internet, Biznis NET, Pevná linka a všetky mobilné paušály.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close