Samsung Galaxy Fold je pripravený na uvedenie na trh. Hovorí to viceprezident spoločnosti Samsung Displej

Samsung Galaxy Fold je pripravený na opätovné uvedenie na trh. Hovorí to viceprezident spoločnosti Samsung Displej

Samsung Galaxy Fold
Zdroj: produktová fotografia

Viceprezident spoločnosť Samsung Displej, Kim Seong, vyhlásil, že Galaxy Fold je pripravený na skoré uvedenie zariadenia do opätovného predaja. Na tému upozorňuje portál theinvestor.co.kr.

„Väčšina problémov s displejom bola vyriešená a Galaxy Fold je pripravený na uvedenie na trh,“ povedal viceprezident spoločnosti Samsung Displej Kim Seong-cheol vo svojom prejave na konferencii organizovanej priemyselnou organizáciou Kórejská spoločnosť pre zobrazovanie informácií 18. júna. v Soule.

Spoločnosť Samsung Displej je dcérskou spoločnosťou Samsung Electronic, ktorá zodpovedá za dodávky ohybných displejom.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samsung pôvodne plánoval so začatím predaja zariadenia Galaxy Gold v apríli tohto roka. Avšak krátko po distribúcii zariadenia prvým Youtube testerom, ktorí narazil na závažný problém s displejom sa spoločnosť rozhodla spustenie predaja odložiť. Problém sa týkal vrchnej časti displeja, ktorá pripomínala ochrannú fóliu. Jednalo sa však o polymérovú vrstvu, ktorá nemala byť odstránená. Následne médiami prebehlo viacero informácií týkajúcich sa vyriešenia spomínaného problému. Jedna z tých najrelevantnejších správ hovorila, že Samsung problém vyriešil tak, že schoval polymérovú vrstvu pod hrany displeja tak, aby ju používatelia neboli schopní strhnúť dole.

V prvej polovici tohto mesiaca internetom začali kolovať správy, že spoločnosť sa chystá zariadenia znovu uviesť na trh v priebehu budúceho mesiaca. Krátko na to Samsung tieto klebety vyvrátil. Najnovšie sa hovorí, že by sa zariadenie malo objaviť na trhu v priebehu nasledujúcich mesiacov, spomína sa september, kedy má konkurenčný Huawei spustiť ostrý predaj skladateľného zariadenia Mate X.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre