SpravodajstvoWindowsWindows 10 Mobile

Rozlúčte sa s Messaging Everywhere, v Anniversary aktualizácii nebude

Microsoft oznámil, že v blížiacej sa Anniversary aktualizácii sa nedočkáme očakávanej funkcionality Messaging Everywhere – prostredníctvom tejto funkcionality bolo možné posielať sms správ cez Windows 10 zariadenia v prípade ak ste využívali Windows 10 Mobile smartfón. Funkcionalita bola pritom dostupná pre používateľov programu Windows Insider, od Buildu 14327 (Mobile) a 14316 (PC), návod ako využívať túto funkcionalitu sme vám priniesli tu.

Messaging Everywhere avšak príde v aplikácii Skype

V rámci programu Windows Insider sme testovali funkcionalitu „Messaging Everywhere“, ktorá umožňovala posielanie správ z vášho Windows 10 telefónu prostredníctvom Windows 10 PC. Výsledky boli uspokojivé, avšak veríme že môžu byť ešte lepšie prostredníctvom aplikácie Skype. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli neuvoľniť túto funkcionalitu s Windows 10 Anniversary aktualizáciou toto leto. Od Buildu 14376 táto funkcionalita už nebude podporovaná, avšak schopnosť odpovedať na textové správy prostredníctvom Cortany ostáva nedotknutá. Do budúcnosti budeme pracovať s tímom Skype-u, aby sme vám priniesli „Messaging Everywhere“ do vašich Windows 10 zariadení cez Skype aplikáciu. Ďalšie informácie budeme zdieľať neskôr.  

Dobrou správou však ostáva, že Microsoft túto funkcionalitu neodpísal a bude s ňou pracovať prostredníctvom aplikácie Skype.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Využívali ste túto funkcionalitu aj vy?  

Zdroj: Microsoft Blog

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close