AppleSpravodajstvo

Pripravovaný iPhone SE2 je na ceste – očakávať môžme dizajn starého iPhonu 8 s najmodernejším čipom A13 Bionic

Predstavenie smartfónu by malo prebehnúť už v 1. kvartáli budúceho roka

O nástupcovi úspešného iPhonu SE sa povráva už pár rokov, no ku jeho predstaveniu sa ešte nikdy neschyľovalo tak, ako teraz. Najnovšie správy z čínskych zdrojov totižto potvrdzujú nie len existenciu nového smartfónu iPhone SE2, ale zároveň prezrádzajú bližšie detaily o dizajne, hardvéri a koniec koncov o dátume predstavenia očakávanej novinky.

Novinku uvidíme už o pár mesiacov

Renomovaný čínsky leaker na sociálnej sieti Weibo upozornil na fakt, že spoločnosť Apple začne už budúci mesiac zásobovať komponenty svojmu dodávateľskému reťazcu. V praxi to teda znamená, že sa pomaly ale isto schyľuje ku výrobe, ktorá sa začne už o pár mesiacov, keďže samotné predstavenie nového iPhonu SE2 je naplánované už na prvý kvartál budúceho roka.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
iphone se2
Zdroj: Weibo

Čo sa hardvéru a dizajnu pripravovaného smartfónu týka, už niekoľko zahraničných zdrojov potvrdilo, že iPhone SE2 bude po dizajnovej stránke podobný staršiemu iPhonu 8, no veľký rozdiel bude zohrávať nový čip A13 Bionic. Ostatnú výbavu bude zrejme zdieľať so svojou predlohou, takže môžme očakávať 3 GB RAM a 64 GB / 128 GB verzie. Povráva sa, že cenovka najlacnejšieho modelu by mala byť na úrovni 399 dolárov.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close