Pokémon GO – Ako vyzerá na Microsoft HoloLens?

Pokémon GO sa stala obrovskou senzáciou. Hra bola vydaná pred niekoľkými týždňami s tvrdením, že určite pohltí masy fanúšikov. Háčikom je, že hra je zatiaľ k dispozícii na malej obrazovke, ktorú musíte držať v ruke. Čo možno nie je presne takým vzrušujúcim zážitkom, ako tréner pokémonov  práve hľadá.

Ako by hra vyzerala keby bola dostupná na špičkovom hardvéri ako na HoloLens Microsofte? Práve máme možnosť zistiť to. Hoci neoficiálne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Realita s pokémonmi?

Ľudia u Capitola VR sa ,,hrali“ s jednou vývojovou súpravou HoloLens Microsoftu a dosiahli prekvapivé výsledky. Vytvorili akúsi ukážku toho, ako by mohla vyzerať realita ktorej by boli pokémoni neoddeliteľnou súčasťou. Vývojári tvrdia, že boli unesení z toho aké jednoduché bolo vytvoriť aplikáciu zmiešanej reality. Pred tým ako sa budeme sťažovať na kvalitu videa, mali by sme mať na pamäti že bolo vytvorené len za jediný deň.

Microsoft tlačí na vývojárov, obchodníkov a inštitúcie, aby spoločne vďaka  HoloLens zariadeniam vytvorili nový svet. Aby sa všetci stali súčasťou mixovaného ekosystému.

Generálny riaditeľ Microsoftu, Satya Nadella verí, že hra prinesie úspechy aj bez dostupnosti holografického zariadenia spoločnosti.

Zdroj: neowin.net

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre