APLIKÁCIE | S Music Stack môžete robiť hudbu na úrovni aj cez telefón!

Zdroj: Windows Store

Predstavte si, že chcete hrať na svoj hudobný nástroj, a zároveň chcete súčasne hrať iné časti rovnakej skladby s rovnakým alebo iným nástrojom. Mohli by ste si nahrať tieto časti oddelene, zmixovať ich a pustiť si ich, keď hráte svoje časti skladby. Alebo môžete jednoducho použiť slučkový pedál. Slučkové pedále ale nie sú lacné, nemáte ich vždy poruke a nie je ich jednoduché prenášať so všetkými tými káblami potrebnými na zapojenie.

S aplikáciou Music Stack môžete premeniť svoje Windows 10 zariadenie na slučkový pedál pre vytvorenie vrstiev skladby, jemného podkladu alebo komplexnej hudby.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dodajte dynamiku svojim skladbám

Slučkové pedále sú efektívne pre sólových hudobníkov, ktorým pomáhajú dodať dynamiku a textúru v rámci skladby piesní. Pridajte prvky zo svojich obľúbených nástrojov, akordy, či iné hudobé prvky.

Zdroj: Windows Store

Môžu byť tiež skvelé pre cvičenie a učenie sa hudby. Vytvorte slučku akordov do pozadia a potom navrchu cvičte sólo. Dokonca aj keď skladáte piesne, môžete použiť túto aplikáciu ako ideálny nástroj pre inšpiráciu, vytvorenie alebo zdokonalenie svojho ďalšieho majstrovského diela.

Music Stack
Music Stack
Developer: Mehrad Soft
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre