ANDROID

Mobilný prehliadač Microsoft Edge dostane zabudovaný prekladač. Žeby nová konkurencia pre Google Chrome

V poslednej dobe máme možnosť vidieť, ako spoločnosť Microsoft zmenila stratégiu a svoje ešte donedávna exkluzívne dostupné aplikácie len pre operačný systém Windows, teraz viac a viac presadzuje na platforme Android a iOS. Nedávno sme vám priniesli článok o tom, že sa mobilný Edge stáva pomerne populárnym prehliadačom, o čom svedčí aj zaujímavé množstvo stiahnutí aplikácie v obchode Google Play. Teraz ide Microsoft ešte ďalej a do prehliadača implementuje nové funkcie.

Microsoft v novej verzii internetové prehliadača Microsoft Edge, pridáva niekoľko zaujímavých noviniek. Azda najlepšou funkciou je vstavaný bezplatný jazykový prekladač, ktorý tu až doteraz nebol. Používateľom sa tak zobrazí už preložený web v ich nastavenom jazyku v reálnom čase. V podstate sa americký gigant inšpiroval a vytvoril konkurenciu pre Google Chrome a prekladač Translator.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Microsoft Edge dostane množstvo noviniek

Okrem vstavaného jazykového prekladača, Microsoft Edge ponúkne integráciu časovej osi so systémom Windows, takže si užívatelia budú môcť pozrieť obsah sledovaný na PC. Medzi ďalšími novinkami nebude chýbať zvýšenie rýchlosti reakcií a oprava množstva známych chýb. V tejto chvíli zatiaľ nie je jasné, kedy Microsoft príde s kožou na trh a finálne vypustí novú verziu mobilného Edgu, ktorý už momentálne v tejto chvíli testuje.

Zdroj: phonearena.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close