MJX B16 Pro – špičkový skladací dron so 4K kamerou a aktuálne mimoriadne nízkou cenou

Dron MJX B16 Pro svojimi funkciami atakuje tie najlepšie drony na trhu, no cenovo je v omnoho prijateľnejšej rovine.

mjx b16 pro ilustracny
Zdroj: TomTop

Si úplný letec amatér, alebo už skúsený harcovník, ktorý chce presedlať z lacnejšieho dronu na niečo kvalitnejšie, viac profesionálne, či hľadáš zaručenú kvalitu obrazu? S dronom MJX B16 Pro sa rozhodne zabavia naozaj všetci milovníci záberov z vtáčej perspektívy. Kvalitná 4K kamera, populárny skladací dizajn, či mimoriadne dlhá výdrž batérie sa pri takejto cenovke tak často nevidí. Tento kúsok od overeného výrobcu totižto momentálne na e-shope TomTop.com kúpiš už za 171,59 eur, čo sa rozhodne nedá zrovnávať so značkovou konkurenciou. 

Dron MJX B16 Pro už za 171,59 eur nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ideálny parťák na cestách

Model MJX B16 Pro už na prvý pohľad zaujme svojim kompaktným skladacím dizajnom, ktorý je čoraz populárnejší aj vo svete „značkových“ dronov. Kompaktné rozmery iba 29,5 x 8 x 9 cm v zloženom stave a váha iba 430 gramov z neho robia dokonalého parťáka na cestách, či dovolenkách. Aj napriek svojim rozmerom však dron nezaostáva po žiadnej technickej stránke, práve naopak. 

mjx b16 pro bateria
Zdroj: TomTop

V jeho „malých“ útrobách totižto nájdeme mimoriadne veľkú 11,4V batériu s kapacitou 3200 mAh. Tá ponúka štandardnú dobu letu na úrovni zhruba 28 minút, čo je na túto cenovú kategóriu nadštandardný údaj. Jej nabitie pritom potrvá iba 1 hodinu (pri využití 45W nabíjacieho adaptéru). 

mjx b16 pro ovladac
Zdroj: TomTop

V útrobách dronu sa ďalej nachádza aj pokročilý bezdrôtový systém slúžiaci na ovládanie dronu a prenos obrazu priamo do mobilného zariadenia. Prostredníctvom klasickej frekvencie 2,4 GHz je možné dron ovládať cez pribalený ovládač. Druhá frekvencia 5 GHz následne ponúka možnosť prenosu obrazu do smartfónu, ktorý je možné pripevniť priamo na ovládač. Tento prenos má však svoje „vzdialenostné“ obmedzenie a to zhruba 450 metrov. 

Pokročilé funkcie a špičková kamera

Nemali by sme zabudnúť ani na pokročilú technologickú i softvérovú výbavu, ktorá sa bude pri aktívnom lietaní a natáčaní videí určite hodiť. Na mysli máme pokročilé funkcie ako navádzanie pomocou GPS, či inteligentné funkcie ako nasledovanie osôb a objektov, či automatický návrat domov, automatické pristávanie a vzlietnutie, ale aj možnosť ovládania dronu iba dotykmi priamo na mape v smartfóne. 

mjx b16 pro kamera
Zdroj: TomTop

To najlepšie sme si nechali na záver. Čerešničkou na torte je 4K kamera umiestnená na 3-osovom stabilizátore. Samotnú kameru je pri natáčaní videí a vytváraní fotografií možné skloniť v rozmedzí až 90-stupňov. Samozrejme, k dispozícii je aj elektronická stabilizácia obrazu, ako aj možnosť vytvárania 4K fotografií a 4K video záznamu na skvelých 30 fps

Dron MJX B16 Pro už za 171,59 eur nájdeš na TomTop.com

Dron MJX B16 Pro momentálne nájdeš v skvelej ponuke na e-shope TomTop.com. Ten ho ponúka už za 171,59 eur s bezplatným doručením. V tomto prípade je dron dodávaný z čínskeho skladu, no pri výbere Duty Free Shippingu sa predajca zaväzuje kryť všetky dodatočné náklady pri preprave dronu. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre