Meme Generator pre Windows 10

Ak ste jedným zo zástupu internetových „trollov“ a nepoznáte aplikáciu Meme Generator Suite, tak potom niečo nie je správne. Ide o obľúbenú aplikáciu, ktorá môže slúžiť aj na jednoduché editovanie a vytváranie obrázkov. Ak neviete, čo je Meme, tak ide o jednoduchý obrázok často aj s výstižným textom, ktorý opisuje často aj vážne situácie s veľkým vtipom na malom priestore.

Meme Generator Suite dostal momentálne aktualizáciu na verziu 3.0, spolu s ktorou prišla aj univerzálna podpora pre Windows 10 vo forme UWP (Universal Windows Platform). Celá aplikácia prešla zmenou dizajnu a vylepšenia uživateľského prostredia. Jednou z najdôležitejších zmien je príchod podpory Continuum.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Samotná aplikácia nepotrebuje hlbšie vysvetlenie. Slúži ako rýchly a praktický nástroj na výrobu Meme obrázkov. V databáze aplikácie nájdete 100 000 šablón na vytvorenie vlastných Meme. Samozrejme môžete vytvoriť vlastný obrázok aj od úplneho základu.

Meme Generator Suite prináša vo verzii 3.0.15.0 tieto novinky:

  • UWP podpora
  • Nové uživateľské rozhranie a nové logo
  • Rovnosť medzi mobilnou a počítačovou aplikáciou – ide teraz o tú istú aplikáciu na oboch zariadeniach s rovnocennými funkciami
  • Vylepšenie výkonnosti a plynulosti aplikácie
  • Podpora funkcie Continuum
  • Pridané tlačítko „Donate“ (darovať)

Aplikácia je zadarmo spolu s možnosťou zaplatiť si odstránenie reklám a neobmedzeného nahrávania vašich výtvorov na Imgur. Až do 5 júna je Pro verzia dostupná iba za $0.99.

Meme Generator si môžete stiahnúť nižšie:

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre