ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Google vylepšuje kvalitu prekladu a skladby textu v aplikácii Google prekladač v režime bez internetu

Prekladač Google je po novom o 12% presnejší v preklade textu, vrátane jeho skladby v prípadoch, kedy nie ste pripojený k internetu.

Keď cestujete do zahraničia a nechcete pristupovať k internetu, či už z dôvodu vyšších poplatkov, alebo aby ste neprekročili Váš dátový limit, tak stále môžete využiť na preklad aplikáciu Prekladač Google, ktorý dokáže pracovať s viac ako 50 jazykmi, a to aj v režime bez internetu. Medzi podporovanými jazykmi nechýba ani Slovenčina (pozn. redakcie: je potrebné si stiahnuť jazykový balíček).

Presnejší a kvalitnejší preklad

Spoločnosť Google prostredníctvom svojho blogu oznamuje, že sa im podarilo vylepšiť algoritmy, vďaka ktorým je preklad v 59 jazykoch o 12% presnejší. Pod zlepšením si môžete predstaviť presnejšie preklady, ako aj lepšiu štruktúru viet. Google hovorí, že v niektorých jazykoch dokonca došlo k zlepšeniu o 20% (Poľština, Kórejčina, Hinduiština,…).

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Google vylepsuje kvalitu prekladu textu
Zdroj: Google

Aplikáciu Google Translate môžete stiahnuť z odkazu nižšie. V prípade, ak by ste chceli skúsiť kvalitu prekladu, a to aj v režime bez internetu, tak je potrebné stiahnuť si jazykový balíček. Ten nájdete v ponuke hlavného menu. Mimochodom, aplikácia ponuka aj možnosť prekladu pomocou zosnímania textu, ako aj písaného textu a preklad hovorovej reči.

Google Translate_Google vylepšuje algoritmy prekladu
Zdroj: Google
Google Übersetzer
Google Übersetzer
Developer: Google LLC
Price: Free
Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Zobraziť komentáre
Close
Close