Elektrická kolobežka KUGOO KIRIN M4 – maximálna rýchlosť až 45 km/h a dojazd 45 km za neuveriteľne nízku cenu

Kolobežku KUGOO KIRIN M4 s nosnosťou až 150 kg aktuálne kúpiš už za 515 eur s bezplatnou dopravou z EÚ skladu

kugoo kirin m4 2
Zdroj: Geekbuying

S elektrickými kolobežkami sa vo väčších mestách už stretávame na dennej báze. Moderný trend osobnej prepravy naberá na sile a spolu s ním prichádzajú na trh neustále nové modely, ktoré sa snažia nalákať potencionálneho zákazníka na najnovšie technické vychytávky. Veľká časť elektrických kolobežiek na trhu však nespĺňa všetky požiadavky, ktoré od nich žiadajú náročnejší zákazníci. Dieru na trhu s pokročilejšími kolobežkami však môže krásne vyplniť elektrická kolobežka KUGOO KIRIN M4, ktorá so svojimi špecifikáciami osloví aj tých, ktorí denno denne dochádzajú aj pomerne veľké vzdialenosti. 

KUGOO KIRIN M4 za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
kugoo kirin m4
Zdroj: Geekbuying

Skvelá priľnavosť a pohodlie zároveň

Elektrická kolobežka KUGOO KIRIN M4 je vybavená 10-palcovými pneumatikami s protisklzovým dezénom, ktoré zaručujú nie len prirodzené odpruženie nerovností spoločne s odpružením vpredu i vzadu, ale zároveň zabezpečujú kratšiu brzdnú dráhu a lepšiu priľnavosť pri zlom počasí a mokrej vozovke. 

kugoo kirin m4 odpruzenie
Zdroj: Geekbuying

3 režimy rýchlosti

Rýchlosť kolobežky ovládate klasickým akcelerátorom, čiže páčkou priamo na riadidlách. Vašu jazdu však môžete jedným klikom upraviť podľa stavu vozovky, či typu cesty, keďže k dispozícii sú až 3 jazdné režimy, ktoré upravujú výkon samotného motora. 

Maximálna rýchlosť takmer ako v klasických motorových vozidlách

Je vysoko pravdepodobné, že v hustej premávke sa z vás na kolobežke KIRIN M4 nestane „slimák“ na vozovke. Silný elektromotor s výkonom až 500W totižto zaručuje maximálnu rýchlosť až neuveriteľných 45 km/h, čo bohate postačuje na rýchle presuny v rámci mesta, či dochádzania z prímestských oblastí (napr. po hrádzi). 

Zabudovaný LED displej

Vďaka zabudovanému LED displeju priamo na riadidlách sa nemusíte obávať toho, že prehliadnete zostávajúci dojazd, stav batérie, či prípadne aktuálnu rýchlosť a to ani v zlých svetelných podmienkach. 

kugoo kirin m4 1
Zdroj: Geekbuying

Robustná no zároveň prenosná konštrukcia

Vďaka špeciálnej robustnej skladacej konštrukcii je kolobežka nie len spratná, no zároveň znesie vysoké zaťaženie až do 150 kg. Samozrejmosťou je adekvátne silný brzdový systém, ktorý je prispôsobený zvýšenej nosnosti. Na oboch kolesách tak nájdete kotúčové brzdy. 

kugoo kirin m4 konstrukcia
Zdroj: Geekbuying

Elektrickú kolobežku KUGOO KIRIN M4 aktuálne kúpiš na e-shope Geekbuying.com za skvelých 515,36 eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH. Pre zrazenie cenovky však v nákupnom košíku nezabudni zadať zľavový kupón „GKB267S“.

KUGOO KIRIN M4 za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre