Ďalšie Xiaomi smartfóny získavajú YouTube Premium predplatné zadarmo: Takto si ho aktivujete

YouTube Premium zadarmo si môžeme aktivovať až na dva mesiace zadarmo, ak vlastníme niektorý z nových Poco smartfónov.

Xiaomi_YouTube Premium
Zdroj: Vosveteit.sk

Len nedávno sme vás informovali o tom, že Xiaomi sa spojilo so spoločnosťou Google a prináša majiteľom vybraných nových smartfónov predplatné YouTube Premium na niekoľko mesiacov zadarmo. V závislosti od modelu si tak namiesto jedného skúšobného mesiaca môžete užiť až dva či tri mesiace hudby a videí bez reklám a dokonca počúvať hudbu offline. Na zoznam týchto zariadení prichádzajú ďalšie nové zariadenia, ktoré sú vďaka tomuto predplatnému ešte atraktívnejšie. O ktoré modely ide nám prezrádza komunita Xiaomiui a my sme radi, že vás o tom môžeme informovať. Tak čo, využijete túto ponuku predplatného zadarmo?

Na zoznam sa pripájajú i novinky od Poco

Len pred niekoľkými dňami nám spoločnosť Poco ako pôvodná dcérska spoločnosť Xiaomi predstavila novinky z radov Poco X a Poco M. Nové smartfóny okamžite vyvolali šialenstvo vďaka ich skvelej cene a bezkonkurenčnej výbave. Smartfóny s označením Poco X4 Pro 5G a Poco M4 Pro 4G však majú i ďalšiu výhodu. Poco sa totiž spojilo so spoločnosťou Google a i tieto novinky nakoniec získajú predplatné pre YouTube Premium zadarmo. Ide tak už celkovo ôsmy a deviaty model, ktorý si takéto predplatné môže užívať zadarmo a dlhšie, ako by to bolo u iného bežného modelu.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Modely označené ako Poco X4 Pro 5G a Poco M4 Pro 4G získajú nakoniec 2 mesiace predplatného pre YouTube Premium zadarmo. V konečnom dôsledku si tak polepšia o celý jeden mesiac oproti štandardnej dobe predplatného zadarmo na skúšku. A ako si toto predplatné aktivovať? Prostredníctvom aplikácie YouTube vo vašom smartfóne klepnite na aktiváciu predplatného a automaticky vám to ponúkne vaše 2 mesiace zadarmo. Je to jednoduché a zvládne to naozaj každý. Nezľaknite sa však vo chvíli, kedy po vás bude aplikácia žiadať zadanie karty. Ide o štandardný postup a ak nebudete chcieť YouTube Premium neskôr využívať za poplatok, treba si toto predplatné pred uplynutím dvoch mesiacov zrušiť.

Tieto všetky smartfóny majú YouTube Premium zadarmo k dispozícii

Ako sme už spomínali, v súčasnosti môže predĺžené predplatné zadarmo využívať až deväť modelov. Ide o novinky, ktoré nám Xiaomi, resp. Redmi a Poco predstavili počas posledných mesiacov. Xiaomi nám tak opäť raz dokazuje, ako sa dokáže o svojich fanúšikov starať a priniesť im vychytávky, aké by sme u iných spoločností len ťažko videli. Ak vás však zaujíma, či si funkciu YouTube Premium môžete zadarmo aktivovať aj vy a na akú dlhú dobu, nižšie sa môžete pozrieť na zoznam smartfónov.

  • 3 mesiace predplatného zadarmo: Xiaomi 11T, Xiaomi 11T Pro, Xiaomi 11 Lite 5G NE
  • 2 mesiace predplatného zadarmo: Redmi Note 11, Redmi Note 11S, Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 5G, Poco X4 Pro 5G, Poco M4 Pro 4G

Ak sa váš model nachádza na zozname, bola by škoda túto možnosť nevyužiť. Ako sme už uvádzali, YouTube nám automaticky prináša mesiac predplatného zadarmo na skúšku. Ak však vlastníte niektorý z týchto modelov, polepšiť si môžete o jeden až dva mesiace.

Využívate niektorý z týchto modelov? A aktivujete si funkciu YouTube Premium? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre