ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYNávodySpravodajstvo

Chcete skúšať najnovšie funkcie aplikácií, ktoré nie sú ešte oficiálne dostupné? Po tom skúste túto aplikáciu!

Stať testerom aplikácií nebolo nikdy jednoduchšie

Častokrát môžeme čítať o nových funkciách jednotlivých aplikácií, pričom ešte oficiálne nie sú dostupnými. Je to vďaka rôznym BETA programov, v rámci ktorých môžu testeri skúšať funkčnosť a stabilitu aplikácií. Stať sa testerom pritom môže ktokoľvek, len treba vedieť ako na to. A práve preto by sme Vám radi dali do pozornosti šikovnú aplikáciu Beta Maniac.

Staňte sa testerom aplikácií

Aplikácia Beta Maniac sumarizuje BETA programy jednotlivých aplikácií, ktoré máte nainštalované v smartfóne (ak sú dostupné). Znamená to, že napríklad ak máte v smartfóne aplikáciu Microsoft Edge a vývojár pre ňu ponúka možnosť testovania, tak túto informáciu uvidíte v rámci aplikácie Beta Maniac.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Beta maniac_aplikacia na monitorovanie BETA programov_1
Zdroj: Vosveteit.sk

Ako môžete vidieť nižšie, tak v prípade dostupného BETA programu uvidíte svetlomodrú ikonu, ktorá značí, že je otvorený BETA program. V prípade, ak uvidíte šedú ikonu, tak tá hovorí o tom, že už bol dosiahnutý limit testerov. Zelená ikona zas hovorí o tom, že už ste zapojený v BETA programe. Keď si nájdete aplikáciu, ktorej testerom sa chcete stať, tak následne ju stačí len otvoriť a po tom zvoliť možnosť „Become a tester“. Po pár sekundách uvidíte notifikáciu, že ste sa úspešne prihlásili do programu.

Aplikácia je dostupná zadarmo prostredníctvom obchodu Google Play. Nájdete ju na odkaze nižšie.

Beta Maniac
Beta Maniac
Developer: Mirko Dimartino
Price: Free
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close